Piątek 15 grudnia 2017 r., Imieniny obchodzą Nina, Celina, Walerian
Najnowsze wiadomości: WIGILIA SENIORÓW W SZPETALU GÓRNYM Spotkanie wigilijne w ZS w Kowalu Opłatek dla dziennikarzy w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu LIGA SIATKARSKA Old-boy XII Mikołajkowe Zawody w Pływaniu - Bydgoszcz 2017 POSZUKIWACZE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Kujawsko-Pomorskie to królestwo choinki! Na rzecz reintegracji społecznej włocławian Standaryzacja i certyfikacja Straży Miejskiej we Włocławku W sobotę będą dostępne kolejne mobilne PSZOKi
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Uroczysta gala podsumowująca konkurs "Mój Ci On Jest - Przyroda Powiatu Włocławskiego"
Wiadomości

Uroczysta gala podsumowująca konkurs "Mój Ci On Jest - Przyroda Powiatu Włocławskiego"
12 czerwca 2015 r. 15:20

Uroczysta gala  podsumowująca  konkurs

W dniu wczorajszym (11 czerwca 2015r.) w Zespole Szkół w Lubrańcu odyła się uroczysta gala podsumowująca kolejną edycję Powiatowego Konkursu "Mój Ci On Jest - Przyroda Powiatu Włocławskiego".

W tegorocznej edycji organizatorzy zaproponowali tematykę dotyczącą przyrody, która w przygotowanych pracach mogła przejawić się w formie plastycznej, fotografii, literackiej bądź też w zasobie zgromadzonej wiedzy. Przyroda to bogata fauna żyjąca na ternie naszego powiatu, to piękna roślinność, dzięki której możemy żyć, oddychać, odpoczywać i po prostu cieszyć się nią. Musimy jednak pamiętać, że o otaczającą nas przyrodę należy każdego dnia dbać, starać się zachować ją w  jak najmniej zmienionej formie, ponieważ jest ona wyjątkowa i „Nasza”. Starajmy się zapamiętać jak najwięcej z naszego otoczenia, bo wspomnienia otaczającej nas przyrody będą nam towarzyszyły przez wiele lat. Organizatorzy konkursu pragną też zwracać uwagę na to, że zwierzę jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą. Człowiek jest mu winien poszanowanie, ochronę i opiekę (wg. Ustawy o ochronie zwierząt).

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony