Piątek 22 września 2017 r., Imieniny obchodzą Tomasz, Maurycy
Najnowsze wiadomości: Kolejny budynek mieszkalny został wyremontowany Korepetycje z matematyki we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Dzień otwarty we Włocławskiej Kolekcji Miar i Wag Dotacje na założenie działalności gospodarczej „Zaplanuj swoje miasto”. Cykl spotkań z mieszkańcami Twórcy ludowi w Żninie W piątek autobusem pojedziemy bez biletu Oryginalne i nietuzinkowe. Takie są nowe „Włocławki” IV Włocławski targ z darami lata  Projekt „Powiedz Stop Dopalaczom – chroń swoje życie”
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Turniej siatkówki plażowej kobiet TKKF „Radziejowianka”
Sport

Turniej siatkówki plażowej kobiet TKKF „Radziejowianka”
24 lipca 2014 r. 09:39

Turniej siatkówki plażowej kobiet TKKF „Radziejowianka”

Ognisko TKKF „Radziejowianka” w Radziejowie zorganizowało turniej piłki siatkowej plażowej kobiet. W turnieju udział wzieły pary z Witowa, Radziejowa, Konina, które grały systemem „brazylijskim” jeden set do 21 punktów.

W finałowej czwórce znalazły się dwie ekipy z TKKF „Radziejowanka” i Konina.  Dzierżawska-Igła o finał przegrały z drużyną z Konina Frasz Ignaczak –Ciepła a Sułkowska-Mańkowska Konin pokonały Wojciechowską-Kowalską po bardzo zaciętym pojedynku (25-23). Finał wygrała para Frasz Ignaczak Justyna-Ciepła Anna pokonując koleżanki Sułkowską Magdalenę-Mańkowską Sowę. Impreza przebiegała w miłej przyjacielskiej atmosferze. Impreza wsparta finansowo z dotacji Powiatu. 

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony