Czwartek 23 listopada 2017 r., Imieniny obchodzą Adela, Felicyta, Klemens
Najnowsze wiadomości: GRAMY DLA KRYSTIANA -KONCERT CHARYTATYWNY W LUBIENIU KUJ. Bp Wiesław Śmigiel nowym biskupem toruńskim Uwaga kierowcy! - Utrudnienia w ruchu II Chodecki Bieg Charytatywny Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej zaprasza swoich pacjentów na kolejną „białą sobotę” w MZOZ Utrudnienia w ruchu w pozostałych częściach miasta Lekkoatletyka dla każdego RPO na nowoczesne szkolnictwo zawodowe Konkurs na plakat Niepodległej „Betlejem polskie” – wystawa w teatrze
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Turniej siatkówki plażowej kobiet TKKF „Radziejowianka”
Sport

Turniej siatkówki plażowej kobiet TKKF „Radziejowianka”
24 lipca 2014 r. 09:39

Turniej siatkówki plażowej kobiet TKKF „Radziejowianka”

Ognisko TKKF „Radziejowianka” w Radziejowie zorganizowało turniej piłki siatkowej plażowej kobiet. W turnieju udział wzieły pary z Witowa, Radziejowa, Konina, które grały systemem „brazylijskim” jeden set do 21 punktów.

W finałowej czwórce znalazły się dwie ekipy z TKKF „Radziejowanka” i Konina.  Dzierżawska-Igła o finał przegrały z drużyną z Konina Frasz Ignaczak –Ciepła a Sułkowska-Mańkowska Konin pokonały Wojciechowską-Kowalską po bardzo zaciętym pojedynku (25-23). Finał wygrała para Frasz Ignaczak Justyna-Ciepła Anna pokonując koleżanki Sułkowską Magdalenę-Mańkowską Sowę. Impreza przebiegała w miłej przyjacielskiej atmosferze. Impreza wsparta finansowo z dotacji Powiatu. 

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony