Poniedziałek 19 marca 2018 r., Imieniny obchodzą Józef, Bogdan, Marek
Najnowsze wiadomości: Akcja bezpłatnych przeglądów IX Wielkanocne Święto Żuru Kujawskiego Przedświąteczny kiermasz w muzeum Warsztaty „Z malowanej skrzyni - Malujemy jajka” Bieg: „Od Nas - dla Was” Mobilne PSZOKI w sobotę na ulicach Włocławek w akcji Global Greening Dziś dyżur pracownika Urzędu Skarbowego w Kawiarni Obywatelskiej Ogólnopolska konferencja: „Niepełnosprawni na rynku pracy – przeszkody, możliwości, marzenia” Dziś we Włocławku odbędzie się finał III Regionalnego Konkursu Młodych Logistyków
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Trampolina Cup
Sport

Trampolina Cup
28 września 2017 r. 08:02

Trampolina Cup

Uczestnicy projektu „Trampolina” wezmą udział w turnieju piłkarskim Trampolina Cup, który odbędzie się w piątek (29 września) na Stadionie Miejskim we Włocławku. W programie imprezy między innymi spotkania ze sportowcami, mecz pokazowy oraz gry i animacje.

 

- Nie trzeba nikogo przekonywać, że sport - który uczy zasad fair play, aktywnego stylu życia, wzajemnego zaufania i zdrowej rywalizacji – może być doskonałą odpowiedzią na problemy młodych ludzi – podkreśla marszałek Piotr Całbecki.

Projekt „Trampolina” finansowany jest z naszego Regionalnego Programu Operacyjnego i realizowany przez marszałkowski Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w partnerstwie z pięcioma instytucjami wychowawczo-socjoterapeutycznymi i włocławskim stowarzyszeniem skupiającym kuratorów sądowych. W ramach przedsięwzięcia – skierowanego nie tylko do młodzieży, ale także rodziców i opiekunów – odbywają się prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów zajęcia profilaktyczno-wychowawcze i socjoterapeutyczne, zajęcia usprawniające techniki czytania i pisania, warsztaty m. in. artystyczne i informatyczne, szkolenia i staże zawodowe, a także inicjatywy kształtujące właściwe nawyki spędzania wolnego czasu (m.in. wspólne wyjścia do teatru, kina czy muzeów). W sumie ze wsparcia skorzysta 600 osób.

 

Turniej piłkarski „Trampolina Cup” odbędzie się w piątek (29 września, w godzinach 11-17) na Stadionie Miejskim we Włocławku. W zawodach weźmie udział 12 dziesięcioosobowych drużyn. Oprócz sportowej rywalizacji na uczestników czekają też spotkania ze sportowcami, między innymi piłkarzami Piotrem Świerczewskim i Tomaszem Iwanem, międzynarodowym sędzią FIFA Szymonem Marciniakiem, mistrzem kickboxingu Michałem Wszelakiem, kulturystą Arkadiuszem Szyderskim, bokserką Mileną Zglenicką i trenerem bokserskiej reprezentacji kobiet Henrykiem Żołnowskim. 

 

Dodatkowymi atrakcjami będą pokazowy mecz z udziałem osobistości za świata sportu, biznesu, polityki i mediów oraz gry i animacje w strefie „Promowania i popularyzacji zdrowego stylu życia poprzez aktywność fizyczną”. Organizatorem imprezy jest Fundacja Pomocy Społecznej „Okruszek Szczęścia”.

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony