Poniedziałek 19 marca 2018 r., Imieniny obchodzą Józef, Bogdan, Marek
Najnowsze wiadomości: Akcja bezpłatnych przeglądów IX Wielkanocne Święto Żuru Kujawskiego Przedświąteczny kiermasz w muzeum Warsztaty „Z malowanej skrzyni - Malujemy jajka” Bieg: „Od Nas - dla Was” Mobilne PSZOKI w sobotę na ulicach Włocławek w akcji Global Greening Dziś dyżur pracownika Urzędu Skarbowego w Kawiarni Obywatelskiej Ogólnopolska konferencja: „Niepełnosprawni na rynku pracy – przeszkody, możliwości, marzenia” Dziś we Włocławku odbędzie się finał III Regionalnego Konkursu Młodych Logistyków
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ To był rekordowy sezon na lodowiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku
Sport

To był rekordowy sezon na lodowiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku
9 marca 2018 r. 09:03

To był rekordowy sezon na lodowiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku

Po wydłużeniu o tydzień okresu funkcjonowania lodowisk dniu 7 marca br.  zamknięte zostały lodowiska Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku. W okresie od 6 grudnia 2017 roku gdy otwarto lodowiska do końca sezonu sprzedano na oba lodowiska OSiR we Włocławku w sumie 31 537 bilety, co stanowi wzrost o ponad 20 % w stosunku do poprzedniego sezonu.

Na lodowisku przy Hali Mistrzów sprzedano 17 524 bilety: 10 251 ulgowe, 2 223 normalne, 5021 rodzinnych i 29 dla opiekuna osoby niepełnosprawnej.

Na lodowisku przy Międzyosiedlowym Basenie Miejskim sprzedano 14 013 biletów: 7 879 ulgowych, 1470  normalnych, 4619 rodzinnych i 45 dla opiekuna osoby niepełnosprawnej.

Warto przypomnieć, że dodatkowo z lodowisk Ośrodka Sportu i Rekreacji w ramach godzin edukacyjnych codziennie w godzinach porannych korzystali uczniowie włocławskich szkół, a w okresie ferii korzystali także z nieodpłatnego wstępu za okazaniem legitymacji szkolnej.  

Dla porównania przez cały poprzedni sezon, a więc na przełomie roku 2016/2017 sprzedano w sumie 26069 biletów.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony