Czwartek 23 listopada 2017 r., Imieniny obchodzą Adela, Felicyta, Klemens
Najnowsze wiadomości: GRAMY DLA KRYSTIANA -KONCERT CHARYTATYWNY W LUBIENIU KUJ. Bp Wiesław Śmigiel nowym biskupem toruńskim Uwaga kierowcy! - Utrudnienia w ruchu II Chodecki Bieg Charytatywny Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej zaprasza swoich pacjentów na kolejną „białą sobotę” w MZOZ Utrudnienia w ruchu w pozostałych częściach miasta Lekkoatletyka dla każdego RPO na nowoczesne szkolnictwo zawodowe Konkurs na plakat Niepodległej „Betlejem polskie” – wystawa w teatrze
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ TKKF Radziejowianka pożegnała wakacje turniejem
Sport

TKKF Radziejowianka pożegnała wakacje turniejem
3 września 2014 r. 06:50

TKKF Radziejowianka pożegnała wakacje turniejem

Ognisko TKKF „Radziejowianka” w Radziejowie zorganizowało ostatniego dnia wakacji turniej w siatkówkę plażową dwójkami „Czas wolny czas dla sportu”.

Do turnieju organizator zaprosił reprezentanki Ogniska, które losowały zawodników. Zwycięzcy grupy II Dorota Ratajczyk i Dariusz Koźicki zostali mistrzami turnieju pokonując mistrzów grupy I Aleksandrę Wojciechowską i Jarosława Mikołajczaka, trzecie miejsce Izabela Wiśniewska i Piotr Wojciechowski, czwarte Julia Kowalska i Michał Jabłoński, V Katarzyna Dzierżawska i Sylwester Wojciechowski, VI Anna Igła i Dariusz Żernicki.

Wszyscy uczestnicy mile i sympatycznie spędzili wolny czas. Pamiątkowe puchary zostały zakupione z dotacji Urzędu Miasta, MKRPA.

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony