Poniedziałek 19 marca 2018 r., Imieniny obchodzą Józef, Bogdan, Marek
Najnowsze wiadomości: Akcja bezpłatnych przeglądów IX Wielkanocne Święto Żuru Kujawskiego Przedświąteczny kiermasz w muzeum Warsztaty „Z malowanej skrzyni - Malujemy jajka” Bieg: „Od Nas - dla Was” Mobilne PSZOKI w sobotę na ulicach Włocławek w akcji Global Greening Dziś dyżur pracownika Urzędu Skarbowego w Kawiarni Obywatelskiej Ogólnopolska konferencja: „Niepełnosprawni na rynku pracy – przeszkody, możliwości, marzenia” Dziś we Włocławku odbędzie się finał III Regionalnego Konkursu Młodych Logistyków
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Testy sprawnościowe z lekkiej atletyki
Sport

Testy sprawnościowe z lekkiej atletyki
7 marca 2018 r. 09:01

Testy sprawnościowe z lekkiej atletyki

Lekkoatletyczny Klub Sportowy VECTRA Włocławek zaprasza wszystkie chętne dzieci z roczników 2005-2008 na testy sprawnościowe z zakresu lekkiej atletyki. Obejmować one będą ocenę wydolności i sprawności fizycznej.

Testy odbędą się w dniu 13.03 oraz 20.03 w godz. 17.00-18.30 w małej hali OSiR we Włocławku przy alei Chopina 12. Zajęcia poprowadzą trenerzy posiadający wieloletnie doświadczeniem w pracy szkoleniowej z dziećmi, wychowawcy wielu pokoleń reprezentantów i medalistów mistrzostw Polski i Europy. Na zajęciach obowiązują strój sportowy i zmienne czyste obuwie oraz pisemna zgoda rodziców na udział nieletniego.

 

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 504 042 203.

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony