Czwartek 23 listopada 2017 r., Imieniny obchodzą Adela, Felicyta, Klemens
Najnowsze wiadomości: GRAMY DLA KRYSTIANA -KONCERT CHARYTATYWNY W LUBIENIU KUJ. Bp Wiesław Śmigiel nowym biskupem toruńskim Uwaga kierowcy! - Utrudnienia w ruchu II Chodecki Bieg Charytatywny Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej zaprasza swoich pacjentów na kolejną „białą sobotę” w MZOZ Utrudnienia w ruchu w pozostałych częściach miasta Lekkoatletyka dla każdego RPO na nowoczesne szkolnictwo zawodowe Konkurs na plakat Niepodległej „Betlejem polskie” – wystawa w teatrze
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Szczodrzy krwiodawcy z Radziejowa
Wiadomości

Szczodrzy krwiodawcy z Radziejowa
25 lutego 2015 r. 08:02

Szczodrzy krwiodawcy z Radziejowa

Podczas ostatniej akcji honorowego Poboru krwi w Radziejowie, która odbyła się w miniony poniedziałek 23 lutego br. udało się zebrać 22 litry krwi.

Akcja zorganizowana była przez bydgoskie Regionalne Centrum Krwiodawstwa I Krwiolecznictwa. Pozyskano ponad 22 litry bezcennego leku od 49., honorowych krwiodawców. Kolejna akcja honorowego poboru krwi odbędzie się, 28 lutego przy OSP w Osięcinach w godz. 10-16.00, zaś 8 marca w godz.9.00-15.00 piotrkowscy krwiodawcy będą oddawali krew na parkingu przy miejscowym kościele. Natomiast kolejna akcja poboru w Radziejowie odbędzie się 23 marca.

Zachęcamy do brania przykładu z radziejowskich krwiodawców. Warto nawet raz w miesiącu oddać ten najcenniejszy lek ratujący zdrowie i życie. Krew jest potrzebna każdego dnia, każda grupa krwi jest jednakowo cenna. Po zgłoszeniu się do oddania krwi, nawet niezakwalifikowane przez lekarza osoby dostaną dwugodzinne usprawiedliwienie nieobecności w pracy. Oddania krwi nie należy się obawiać, gdyż używany jest do tego sprzęt jednorazowego użytku i nie istnieje możliwość jakiegokolwiek zakażenia.

(mo)



powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony