Piątek 22 września 2017 r., Imieniny obchodzą Tomasz, Maurycy
Najnowsze wiadomości: Kolejny budynek mieszkalny został wyremontowany Korepetycje z matematyki we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Dzień otwarty we Włocławskiej Kolekcji Miar i Wag Dotacje na założenie działalności gospodarczej „Zaplanuj swoje miasto”. Cykl spotkań z mieszkańcami Twórcy ludowi w Żninie W piątek autobusem pojedziemy bez biletu Oryginalne i nietuzinkowe. Takie są nowe „Włocławki” IV Włocławski targ z darami lata  Projekt „Powiedz Stop Dopalaczom – chroń swoje życie”
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Styczniowe krwiobranie
Wiadomości

Styczniowe krwiobranie
25 stycznia 2016 r. 20:09

Styczniowe krwiobranie

W  poniedziałek (25 bm.) w Radziejowie, odbyła się pierwsza  tegoroczna akcja honorowego poboru krwi zorganizowana przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa I Krwiolecznictwa w Bydgoszczy.

Podczas poniedziałkowego krwi obrania pozyskano blisko 27 litrów cennego leku od 59., krwiodawców. Kolejna akcja odbędzie sięw poniedziałek, 29 lutego, zaś kolejne pobory krwi odbywać się będą zawsze w czwarty poniedziałek każdego tegorocznego miesiąca zawsze w specjalnym ambulansie RCKiK na parkingu przed Starostwem Powiatowym w Radziejowie w godz. 10.30-16.30.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony