Czwartek 26 kwietnia 2018 r., Imieniny obchodzą Maria, Marcelina, Marzena
Najnowsze wiadomości: Województwo Kujawsko - Pomorskie obroniło Mistrzostwo Polski Związków Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni – Razem” w koszykówce mężczyzn Kursowanie linii P MPK: Elektryk na testach Wojewódzki Konkurs Astronomiczny – zapraszamy do składania prac Jubileuszowy Piknik Europejski RODO czyli zmiany w przepisach dot. ochrony danych osobowych. Bezpłatne szkolenie w Inkubatorze Głosujemy na włocławskie projekty w programie Lechstarter! Długi weekend z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Włocławek w Sportowym Turnieju Miast i Gmin Święto Flagi 2018 we Włocławku
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Strażnicy miejscy dostali nowy ALCOQUANT i narkogogle
Wiadomości

Strażnicy miejscy dostali nowy ALCOQUANT i narkogogle
12 stycznia 2018 r. 07:38

Strażnicy miejscy dostali nowy ALCOQUANT i narkogogle

Zestaw ALCOQUANT oraz 6 tysięcy ustników pozwoli na przeprowadzanie badań osób na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Strażnicy miejscy informują, że z możliwości sprawdzenia swojego stanu trzeźwości skorzystały w ubiegłym 1722 osoby.

Komenda Straży Miejskiej otrzymała również zestaw narkogogli, które umożliwią prowadzenie zajęć edukacyjno-profilaktycznych w placówkach oświatowych oraz podczas festynów rekreacyjnych bezpośrednio w środowisku dzieci i młodzieży.

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony