Czwartek 26 kwietnia 2018 r., Imieniny obchodzą Maria, Marcelina, Marzena
Najnowsze wiadomości: Województwo Kujawsko - Pomorskie obroniło Mistrzostwo Polski Związków Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni – Razem” w koszykówce mężczyzn Kursowanie linii P MPK: Elektryk na testach Wojewódzki Konkurs Astronomiczny – zapraszamy do składania prac Jubileuszowy Piknik Europejski RODO czyli zmiany w przepisach dot. ochrony danych osobowych. Bezpłatne szkolenie w Inkubatorze Głosujemy na włocławskie projekty w programie Lechstarter! Długi weekend z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Włocławek w Sportowym Turnieju Miast i Gmin Święto Flagi 2018 we Włocławku
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Standaryzacja i certyfikacja Straży Miejskiej we Włocławku
Wiadomości

Standaryzacja i certyfikacja Straży Miejskiej we Włocławku
13 grudnia 2017 r. 08:09

Standaryzacja i certyfikacja Straży Miejskiej we Włocławku

Zespół interdyscyplinarny do oceny standardu straży Gminnych (Miejskich) Województwa Kujawsko-Pomorskiego dokonał oceny działalności Straży Miejskiej we Włocławku pod względem zgodności z wymogami określonymi w standardzie.

Wniosek o przyznanie certyfikatu pomyślnie przeszedł cały proces weryfikacji poszczególnych obszarów funkcjonowania włocławskiej jednostki, tym samym zostały spełnione wszystkie wymogi standardu niezbędne do uzyskania certyfikatu.

Uzyskana punktacja i związana z tym ostateczna ocena stanowi, że Straż Miejska we Włocławku jest strażą skuteczną, sprawną i dobrze zarządzaną, wobec czego ponownie została zarekomendowana Wojewodzie Kujawsko-Pomorskiemu do przyznania certyfikatu w ramach programu standaryzacji i certyfikacji.

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony