Czwartek 26 kwietnia 2018 r., Imieniny obchodzą Maria, Marcelina, Marzena
Najnowsze wiadomości: Województwo Kujawsko - Pomorskie obroniło Mistrzostwo Polski Związków Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni – Razem” w koszykówce mężczyzn Kursowanie linii P MPK: Elektryk na testach Wojewódzki Konkurs Astronomiczny – zapraszamy do składania prac Jubileuszowy Piknik Europejski RODO czyli zmiany w przepisach dot. ochrony danych osobowych. Bezpłatne szkolenie w Inkubatorze Głosujemy na włocławskie projekty w programie Lechstarter! Długi weekend z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji Włocławek w Sportowym Turnieju Miast i Gmin Święto Flagi 2018 we Włocławku
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Spotkanie wigilijne w ZS w Kowalu
Wiadomości

Spotkanie wigilijne w ZS w Kowalu
9 grudnia 2017 r. 23:12

Spotkanie wigilijne w ZS w Kowalu

9 grudnia w Zespole Szkół  w Kowalu odbyło się spotkanie opłatkowe Pracowników , Słuchaczy , Sympatyków i Przyjaciół szkoły.

Wśród zaproszonych gości był Wice Starosta Powiatu Włocławskiego Pan Marek Jaskulski, Przewodniczący Powiatu Włocławskiego Zygmunt Wierzowiecki,Zastępca  Burmistrza Miasta  Kowal Szymon Struciński , Prezes Samotna Mama Elżbieta Dynarska,Dyrektor DPS w Kowalu Jacek Zbonikowski.

Wszystkich  zaproszonych gości powitała jak zawsze uśmiechnięta Pani Dyrektor szkoły Sylwia Jasińska.

Po raz pierwszy została przyznana statuetka ,,PARTNER ROKU 2017" którą otrzymał Burmistrz Miasta  Kowal Eugeniusz Gołembiewski ,, Za szczególne zaangażowanie i pracę na rzecz  rozwoju Zespołu  Szkół  w Kowalu''.W imieniu Pana Burmistrza statuetkę odebrał zastępca Pan Szymon Struciński.

Panu Burmistrzowi gratuluję  - i zazdroszczę  tak  dobrego  gospodarza  miasta.

Po przemowach gości  , oficjalnych  życzeniach  przeczytano fragment  Pisma Swiętego a następnie  podzielono się  opłatkiem.

Po części oficjalnej Pani dyrektor Sylwia Jasińska  zaprosiła  uczestników  do suto zastawionego stołu wigilijnego.

Czerwony barszczyk , rybka po grecku i śledzik w pierzynce   - po prostu  rewelacja ,a  ciasto  z DPS Kowal.... delicje:)

Wesołych Świąt :)))

KRpowrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony