Wtorek 20 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Leon, Ludmiła, Eustachy
Najnowsze wiadomości: W Teatrze – Dzień Kobiet i… Mężczyzn! Święto przewodników Znamy Mistrzów Aeroklubu Włocławskiego kategorii Modeli Szybowców Halowych F1N 2018! Miłosne piosenki popłynęły ze sceny DDK „ŻAK”. Włocławska biblioteka ogłosiła X edycję konkursu poetyckiego im. Zdzisława Arentowicza „Poznaj swój region z przewodnikiem” – we Włocławku zwiedzimy muzealne zbiory Strażnicy miejscy się szkolą Ferie z Junakiem Powstaje Gminny Program Rewitalizacji Move on Włocławek – akcja Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ SP 20 pokaże, że matematyka to super przygoda
Wiadomości

SP 20 pokaże, że matematyka to super przygoda
14 września 2017 r. 06:41

SP 20 pokaże, że matematyka to super przygoda

Od września do grudnia 2017 łącznie 262 szkoły, organizacje pozarządowe, biblioteki i uczelnie wyższe z całej Polski będą realizować projekty matematyczne dofinansowane w programie grantowym mPotęga.

Wśród nich znaleźli się również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 20 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 we Włocławku.

mPotęga to program grantowy, który popularyzuje matematykę wśród młodych ludzi i pokazuje im, że matematyka to super przygoda i przydatna w codziennym życiu umiejętność. Program ma także zachęcić nauczycieli, rodziców i pasjonatów matematyki do przezwyciężenia rutyny i schematów w nauczaniu tego przedmiotu. Liczymy, że pokazanie matematyki w kreatywny, atrakcyjny sposób będzie impulsem do wprowadzenia dzieci i młodzieży w przyjazny świat matematyki i logiki.

 

Więcej informacji o projekcie : https://www.mbank.pl/mfundacja/mpotega/strona-glowna/

 

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony