Sobota 16 grudnia 2017 r., Imieniny obchodzą Albina, Zdzisław
Najnowsze wiadomości: Mistrzostwa Włocławka w szachach w ramach Liceliady. JASEŁKA I KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W SZKOLE PODST. W SZPETALU GÓRNYM BUDŻET NA 2018 ROK W POWIECIE LIPNOWSKIM JEDNOGŁOŚNIE UCHWALONY WIGILIA SENIORÓW W SZPETALU GÓRNYM Spotkanie wigilijne w ZS w Kowalu Opłatek dla dziennikarzy w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu LIGA SIATKARSKA Old-boy XII Mikołajkowe Zawody w Pływaniu - Bydgoszcz 2017 POSZUKIWACZE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Kujawsko-Pomorskie to królestwo choinki!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Rodzinny Rajd i Piknik Rowerowy - trwają zapisy - dołącz i ty!
Kultura

Rodzinny Rajd i Piknik Rowerowy - trwają zapisy - dołącz i ty!
22 kwietnia 2014 r. 07:03

Rodzinny Rajd i Piknik Rowerowy - trwają zapisy - dołącz i ty!

Ruszyły zapisy na rodzinne rajdy rowerowe inaugurujące sezon turystyczny oraz otwarcie Wiślanej Trasy Rowerowej w województwie kujawsko - pomorskim. Rajdy odbędą się w sobotę 10 maja w nadwiślańskich miastach województwa.

Wystartujemy o godzinie 11.00 jednocześnie w Bydgoszczy, Grudziądzu, Toruniu i Włocławku. Na startujących w rajdach czekają bezpłatne pakiety startowe (mapa Wiślanej Trasy Rowerowej, folder promocyjny Wiślanej Trasy Rowerowej, smycz, opaska odblaskowa, numer startowy oraz talon na posiłek regenerujący), aby je otrzymać wystarczy wejść na stronę www.visitkujawsko-pomorskie.pl i zgłosić swoją obecność!

We Włocławku wystartujemy ze parkingu przy byłych zakładach Ursus przy ul. Przemysłowej, trasa będzie wiodła ulicami: Przemysłową, Rybnicką, Graniczną, Leśną, Okrężną, Łęgską i Ogniową aż do mety, która będzie na Bulwarach Marszałka Józefa Piłsudskiego. Tam od godziny 12.00 rozpocznie się piknik dla rowerzystów, ale i dla wszystkich mieszkańców miasta otwierający sezon turystyczny. Na uczestników rajdów czekają nagrody! Do wygrania jest rower oraz zestawy kask rowerowy i bidon.

Organizatorem rajdów jest Województwo Kujawsko - Pomorskie. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2007 - 2013 oraz ze środków budżetu Województwa Kujawsko - Pomorskiego.

 

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony