Wtorek 20 marca 2018 r., Imieniny obchodzą Aleksandra, Klaudia, Anatol
Najnowsze wiadomości: MZOZ zaprasza na terapię Podsumowanie Wielkanocnej Zbiórki Żywności we Włocławku Trwają Dni Otwarte ECDL Szkoły świętują setną rocznicę odzyskania niepodległości. Publikujemy galerie z wydarzeń Włocławskie Spotkania Skrzypcowe w Programie "Niepodległa" Ministerstwa Kultury W kwietniu we Włocławku odbędzie się ogólnopolska, branżowa konferencja W okresie świątecznym będzie kursowała linia P W sobotę i niedzielę zapraszamy na Włocławski Jarmark Wielkanocny Interpelacja Wojciecha Jaranowskiego do Przewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Remont kanalizacji sanitarnej przy ul. Łęgskiej 45 we Włocławku
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Promocja nowego tomiku Agnieszki Maciejewskiej
Kultura

Promocja nowego tomiku Agnieszki Maciejewskiej
13 października 2014 r. 12:44

Promocja nowego tomiku Agnieszki Maciejewskiej

Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włocławku zaprasza na promocję tomiku poezji „Iluzja czy rzeczywistość ?” Agnieszki Maciejewskiej w najbliższy czwartek, 16 października. Spotkanie z autorką odbędzie się o godzinie 17.00 w Sali Kameralnej MBP, przy ul. Warszawskiej 11/13. 

Autorką wierszy jest Agnieszka Maciejewska, młoda poetka, poruszająca się na wózku inwalidzkim. To drugi tomik w jej dorobku. Jak sama mówi, dotyka w nim wiele tematów społecznych, w tym także często zaliczanych do sfery tabu. Jest absolwentką polonistyki w PWSZ we Włocławku. Od 2012 r. należy do Kujawskiego Stowarzyszenia Literatów, współpracuje także z Pure Art Group – Nieformalną Grupa Młodych Artystów. Warto dodać, że Agnieszka Maciejewska prowadzi blog internetowy http://szeptyduszy.blog.onet.pl, pisze teksty piosenek, a także śpiewa.

Jednocześnie przypominamy, iż w holu gmachu Miejskiej Biblioteku Publicznej można oglądać wystawę fotografii pani Grażyny Kowalewskiej, a w Sali Kameralnej można podziwiać urocze portrety domowych zwierząt: psów i kotów. Wystawę organizuje Regionalne Stowarzyszenie Artystów „Wło-Art”.

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony