Środa 18 października 2017 r., Imieniny obchodzą Juliana, Łukasza, Bogumiła
Najnowsze wiadomości: UROCZYSTE OTWARCIE 2 DOMÓW DZIECKA W LUBIENIU KUJAWSKIM KONCERT PAPIESKI 2017 - FOTOGALERIA Święto turystyki w sercu Borów Tucholskich Zagraj na ukulele z podpisem księcia „Moja piwnica - moja dzielnica” Włocławscy pedagodzy wśród liderów edukacji w regionie Pod patronatem Prezydenta Włocławka. Decydujesz, pomagamy Wyniki III Festiwalu Piosenki Religijnej w Lubaniu Szkutnicy z włocławskiego „Elektryka” Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych 2017
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Projekt włocławskiego PCK w czołowej trójce, wyboru dokonają internauci
Wiadomości

Projekt włocławskiego PCK w czołowej trójce, wyboru dokonają internauci
10 października 2017 r. 04:33

Projekt włocławskiego PCK w czołowej trójce, wyboru dokonają internauci

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża bierze udział w Programie pn. „Decydujesz, pomagamy” i zakwalifikował się do etapu głosowania w III edycji programu grantowego.

Projekt OR PCK pn. „Samoobrona Aktywnego Seniora (SAS)” został zakwalifikowany do czołowej trójki projektów. Głosowanie na najlepsze projekty potrwa do 31 października.

Projekt SAS zakłada zorganizowanie jednego (2 godzinnego) wykładu z funkcjonariuszem Policji na temat zagrożeń i sposobów ich uniknięcia oraz (cztery) po godzinie zajęcia praktyczne z podstaw samoobrony dla seniorów w wieku od 50 do 70 lat, z wieloletnim instruktorem karate tradycyjnego w okresie od 02.02.2018r. do 03.04.2018r. Działania te pokażą seniorom różne alternatywne rozwiązania, dzięki którym będą mogli ochronić swoje życie i zdrowie, a także poczują się bezpieczniej.

 

Pełna informacja na ten temat: http://cop.wloclawek.pl/2017/10/zaglosuj-na-projekt-samoobrona-aktywnego-seniora-sas/ . Finałowe wyniki i lista zwycięzców programu zostanie opublikowana po 13 listopada 2017 na stronie: www.tesco.pl/pomagamypowrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony