Piątek 22 września 2017 r., Imieniny obchodzą Tomasz, Maurycy
Najnowsze wiadomości: Kolejny budynek mieszkalny został wyremontowany Korepetycje z matematyki we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Dzień otwarty we Włocławskiej Kolekcji Miar i Wag Dotacje na założenie działalności gospodarczej „Zaplanuj swoje miasto”. Cykl spotkań z mieszkańcami Twórcy ludowi w Żninie W piątek autobusem pojedziemy bez biletu Oryginalne i nietuzinkowe. Takie są nowe „Włocławki” IV Włocławski targ z darami lata  Projekt „Powiedz Stop Dopalaczom – chroń swoje życie”
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Projekt „Moja piwnica – Moja ojczyzna”
Kultura

Projekt „Moja piwnica – Moja ojczyzna”
5 września 2017 r. 06:42

Projekt „Moja piwnica – Moja ojczyzna”

Muzeum Historii Polski przyznało 20.000 zł Centrum Kultury „Browar B.” na realizację projektu „Moja piwnica-Moja ojczyzna”

Projekt „Moja piwnica – Moja ojczyzna” realizowany jest w ramach Programu Muzeum Historii Polski „Patriotyzm Jutra 2017”.

Celem głównym projektu „Moja piwnica – Moja ojczyzna” jest wspólne poznawanie i upowszechnienie wiedzy historycznej i tradycji w formie zabawy. Projektem zostaną objęte dzieci i młodzież znajdująca się pod opieką funkcjonującej w Centrum Kultury „Browar B.” Mojej piwnicy i świetlic środowiskowych koordynowanych przez włocławski MOPR. W zajęciach, zwieńczonych wspólnie przygotowanym koncertem, wezmą udział artyści, instruktorzy, rodzice i zaproszeni goście. Dodatkową atrakcją będzie wyjazd poznawczy na rodzinna wycieczkę połączoną ze zwiedzaniem.

Informacja opublikowana jest pod adresem http://ckbrowarb.pl/45132-2/ .powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony