Wtorek 21 listopada 2017 r., Imieniny obchodzą Albert, Janusz, Konrad
Najnowsze wiadomości: GRAMY DLA KRYSTIANA -KONCERT CHARYTATYWNY W LUBIENIU KUJ. Bp Wiesław Śmigiel nowym biskupem toruńskim Uwaga kierowcy! Urząd Miasta Włocławka zaprasza na festiwal zawodów Autobusy 11 i 17 wracają na stałe trasy. Anioły pomocy społecznej z nagrodami Gdzie rośnie Drzewo Roku? VIII Festiwal Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości Powiat Włocławski otrzyma kolejne dofinansowanie na rozbudowę dróg Panel historyczny „Jerzy Bojańczyk – rodem z Włocławka”
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ POWIATOWE ŚWIĘTO STRAŻAKA - LIPNO
Wiadomości

POWIATOWE ŚWIĘTO STRAŻAKA - LIPNO
20 maja 2016 r. 22:26

POWIATOWE ŚWIĘTO STRAŻAKA - LIPNO

20 maja w Lipnie  odbyły się uroczyste Powiatowe  obchody  Dnia Strażaka.

Podczas uroczystości przyznano także nominacje na wyższe stopnie służbowe, a wyróżniających się w służbie i osoby wspierające działania straży pożarnej powiatu lipnowskiego uhonorowano odznaczeniami państwowymi i resortowymi oraz medalami.

W uroczystościach wzięli udział: druhowie OSP, przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lipnie.

Władze samorządowe reprezentowali: Starosta Lipnowski Pan Krzysztof Baranowski, członek  Zarządu Województwa Kujawsko–Pomorskiego Aneta Jędrzejewska oraz wojewódzki i powiatowy  komendant straży pożarnej . Wśród zaproszonych gości znaleźli się burmistrzowie, wójtowie oraz radni powiatowi. Na uroczystości obecni byli również przedstawiciele służb mundurowych, sponsorzy .

Na co dzień zmagają się z ogniem i wodą, jeżdżą do wypadków i ratują ludzkie życie. Dzielnym druhom podziękowano za ciężką i ofiarną pracę, odwagę i poświęcenie w ratowaniu ludzkiego życia często z narażeniem własnego. Strażakom w dniu ich święta życzono przede wszystkim – tyle samo powrotów ile wyjazdów. Po zakończeniu uroczystości wszyscy zebrani zaproszeni zostali na poczęstunek i wspólna biesiadę  .powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony