Czwartek 23 listopada 2017 r., Imieniny obchodzą Adela, Felicyta, Klemens
Najnowsze wiadomości: GRAMY DLA KRYSTIANA -KONCERT CHARYTATYWNY W LUBIENIU KUJ. Bp Wiesław Śmigiel nowym biskupem toruńskim Uwaga kierowcy! - Utrudnienia w ruchu II Chodecki Bieg Charytatywny Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej zaprasza swoich pacjentów na kolejną „białą sobotę” w MZOZ Utrudnienia w ruchu w pozostałych częściach miasta Lekkoatletyka dla każdego RPO na nowoczesne szkolnictwo zawodowe Konkurs na plakat Niepodległej „Betlejem polskie” – wystawa w teatrze
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Powałkowice mistrzami w lidze siatkarskiej Old Boy
Sport

Powałkowice mistrzami w lidze siatkarskiej Old Boy
21 grudnia 2015 r. 12:52

Liga Old Boy w piłkę siatkową w Radziejowie.
Powałkowice mistrzami w lidze siatkarskiej Old boy prowadzonej przez Ognisko TKKF „Radziejowianka” w Radziejowie. Zespół pokonał debiutującą ekipę z Kruszwicy 3-0 (12,15,17), TKKF przegrał z drużyną Strzelna 0-3 (-14,-9,13).  Mistrz ubiegłego sezonu Old Star przegrał zdecydowanie z Ciechocinkiem, chociaż po pierwszym secie się na porażkę nie zapowiadało. Pierwszy set wygrana Old Star, do 14, lecz pozostałe trzy przegrane 14,16,16.
Następny turniej odbędzie się 30 stycznia 2016 roku.
Skład drużyny Powałkowic- Ryszard Kurant, Roman Nowak, Roman Dylewski, Marek Kłosiński, Rafał Oźimiński, Zbigniew Dzierżawski, Janusz Dąbrowski, Tomasz Pakulski.
Powałkowice    2    6    6-1
Ciechocinek    2    5    6-3
Old Star        2    3    4-3
Strzelno        2    3    4-3
TKKF        2    1    2-6
Kruszwica        2    0    0-6