Środa 18 października 2017 r., Imieniny obchodzą Juliana, Łukasza, Bogumiła
Najnowsze wiadomości: UROCZYSTE OTWARCIE 2 DOMÓW DZIECKA W LUBIENIU KUJAWSKIM KONCERT PAPIESKI 2017 - FOTOGALERIA Święto turystyki w sercu Borów Tucholskich Zagraj na ukulele z podpisem księcia „Moja piwnica - moja dzielnica” Włocławscy pedagodzy wśród liderów edukacji w regionie Pod patronatem Prezydenta Włocławka. Decydujesz, pomagamy Wyniki III Festiwalu Piosenki Religijnej w Lubaniu Szkutnicy z włocławskiego „Elektryka” Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych 2017
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ "Pomóżmy Kacprowi"!
Kultura

"Pomóżmy Kacprowi"!
5 października 2017 r. 16:29

Kujawska Sekcja Ratownicza Komitet Społeczny "Pomóżmy Kacprowi" serdecznie zapraszają na Koncert charytatywny mający na celu zbiórkę pieniędzy na zakup nowej protezy kończyny dolnej.

 

Ten młody, 17 letni chłopak, uczeń jednej z włocławskich szkół w wieku 10 lat uległ tragicznemu w skutkach wypadkowi drogowemu, w którym zginęła jego mama a on sam stracił nogę. Tak młody chłopak, mający plany na życie, kochający sport, będący zawodnikiem klubu sportowego dla osób niepełnosprawnych "Zjednoczeni" w Bydgoszczy bez nowej protezy niestety nie może udzielać się swojej pasji. Do osiągnięcia celu pozostało już niewiele. Z potrzebnych 31500 zł do zebrania pozostało nam tylko 5300 zł i w tej kwocie zawarte się również fundusze na dojazdy do zakładu ortopedycznego w Szczecinie. Zbiórka zgłoszona jest w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji pod nr 2017/4039/OR. W Koncercie wystąpią: Creative, Prestiż, Mister, Deep Dance, Danielo oraz Selfie. Organizatorzy przewidzieli również licytację różnych artykułów, loterię fantową, stoisko z ciastem oraz grochówką.

 

Koncert charytatywny odbędzie się w GOK Bądkowo 6 października.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony