Piątek 22 września 2017 r., Imieniny obchodzą Tomasz, Maurycy
Najnowsze wiadomości: Kolejny budynek mieszkalny został wyremontowany Korepetycje z matematyki we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Dzień otwarty we Włocławskiej Kolekcji Miar i Wag Dotacje na założenie działalności gospodarczej „Zaplanuj swoje miasto”. Cykl spotkań z mieszkańcami Twórcy ludowi w Żninie W piątek autobusem pojedziemy bez biletu Oryginalne i nietuzinkowe. Takie są nowe „Włocławki” IV Włocławski targ z darami lata  Projekt „Powiedz Stop Dopalaczom – chroń swoje życie”
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Podróże z paszportem turystycznym – prezentacja Włocławka
Wiadomości

Podróże z paszportem turystycznym – prezentacja Włocławka
12 września 2017 r. 06:33

Podróże z paszportem turystycznym – prezentacja Włocławka

Serwis kujawsko-pomorskie.pl zaprasza w podróż po Kujawsko-Pomorskich Konstelacjach dobrych miejsc z „Paszportem Turystycznym”.

Co tydzień, wspólnie z Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną, prezentowane są miejsca w regionie warte odwiedzenia. W informacji z dnia 8 września serwis kujawsko-pomorskie.pl poleca m.in. odwiedzenie Włocławka i miejsc, takich jak: Zalew Włocławski, jezioro Czarne, bazylika katedralna czy muzeum.

Pełna informacja na ten temat: https://www.kujawsko-pomorskie.pl/biuro-prasowe-kontakt/informacje-prasowe/31339-podroze-z-paszportem-turystycznym

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony