Sobota 16 grudnia 2017 r., Imieniny obchodzą Albina, Zdzisław
Najnowsze wiadomości: Mistrzostwa Włocławka w szachach w ramach Liceliady. JASEŁKA I KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W SZKOLE PODST. W SZPETALU GÓRNYM BUDŻET NA 2018 ROK W POWIECIE LIPNOWSKIM JEDNOGŁOŚNIE UCHWALONY WIGILIA SENIORÓW W SZPETALU GÓRNYM Spotkanie wigilijne w ZS w Kowalu Opłatek dla dziennikarzy w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu LIGA SIATKARSKA Old-boy XII Mikołajkowe Zawody w Pływaniu - Bydgoszcz 2017 POSZUKIWACZE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Kujawsko-Pomorskie to królestwo choinki!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Podróże z Alfredem Szklarskim-konkurs Miejskiej Biblioteki Publicznej
Kultura

Podróże z Alfredem Szklarskim-konkurs Miejskiej Biblioteki Publicznej
12 stycznia 2012 r. 15:31

Podróże z Alfredem Szklarskim-konkurs Miejskiej Biblioteki Publicznej

 

W tym roku przypada 100. rocznica urodzin Alfreda Szklarskiego –znanego autora powieści przygodowych dla młodzieży.Z tej okazji Miejska Biblioteka Publiczna im. Z. Arentowicza przygotowała konkurs. Raz  w miesiącu na stronie www.biblioteka.wloclawek.pl zamieszczane będzie pytanie konkursowe dotyczące pisarza.

Pierwsze (styczniowe) zadanie polega na odnalezieniu związków Szklarskiego z Włocławkiem.

Dla tych, którzy odpowiedzą prawidłowo na wszystkie zagadki, przewidzieliśmy nagrodę specjalną – podsumowanie nastąpi w styczniu 2013 roku.

Odpowiedzi należy podpisać imieniem i nazwiskiem. Prosimy też o podanie wieku uczestnika. Zastrzegamy sobie prawo opublikowania nazwiska laureata na stronie www MBP. Szczegóły konkursu podane są na stronie biblioteki. Polecamy i zapraszamy do udziału!powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony