Sobota 16 grudnia 2017 r., Imieniny obchodzą Albina, Zdzisław
Najnowsze wiadomości: Mistrzostwa Włocławka w szachach w ramach Liceliady. JASEŁKA I KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W SZKOLE PODST. W SZPETALU GÓRNYM BUDŻET NA 2018 ROK W POWIECIE LIPNOWSKIM JEDNOGŁOŚNIE UCHWALONY WIGILIA SENIORÓW W SZPETALU GÓRNYM Spotkanie wigilijne w ZS w Kowalu Opłatek dla dziennikarzy w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu LIGA SIATKARSKA Old-boy XII Mikołajkowe Zawody w Pływaniu - Bydgoszcz 2017 POSZUKIWACZE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Kujawsko-Pomorskie to królestwo choinki!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Oryginalne i nietuzinkowe. Takie są nowe „Włocławki”
Kultura

Oryginalne i nietuzinkowe. Takie są nowe „Włocławki”
19 września 2017 r. 07:21

Oryginalne i nietuzinkowe. Takie są nowe „Włocławki”

Tradycyjne wyroby fajansowe można przedstawić w nowoczesnej, oryginalnej formie. Dowodem tego są prace uczestników ogólnopolskiego konkursu na małą formę użytkową „Włocławki – Nowa Odsłona”. Konkurs był adresowany przede wszystkim do artystów plastyków oraz studentów uczelni artystycznych, którzy nie krępując swojej wyobraźni mogą zaprezentować wizje na „Włocławki” w nowej odsłonie. Do pierwszej edycji konkursu zakwalifikowano 6 prac. Jury dokonało wyboru najlepszych projektów małych form użytkowych i przyznało nagrody.

I Nagroda w wysokości 4000zł dla Joanny Markowskiej i Marcina Markowskiego za projekt przybornika biurowego „Róża”. II Nagroda w wysokości 2500zł dla Kingi Chmielarz-Hulak za projekt „O Kurka”. III Nagroda w wysokości 1500zł dla Anny Freundlich za projekt zestawu 2. pojemników z pokrywkami.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony