Wtorek 23 styczenia 2018 r., Imieniny obchodzą Maria, Ildefons, Rajmund
Najnowsze wiadomości: Prezydent Andrzej Duda w Ciechocinku Kamil Stoch najlepszym sportowcem Polski 2017 roku ZATRZYMANY GROŹNY PRZESTĘPCA Z ZARZUTAMI NOWY BUDYNEK URZĘDU SKARBOWEGO WE WŁOCŁAWKU OTWARTY Opady marznące I sesja Młodzieżowej Rady Miasta Dyżur radnych Pętla przy ul. Dębowej do rozbudowy Zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 6 Mecz eliminacji Mistrzostw Świata w koszykówce we Włocławku!!!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Noworoczne party z DJ'em
Sport

Noworoczne party z DJ'em
4 stycznia 2018 r. 08:01

Noworoczne party z DJ'em

Po weekendzie z przebojami w bałkańskich  rytmach, po świetnej  zabawie przy najbardziej znanych piosenkach świątecznych czas na kolejny wspaniały  wieczór na lodowiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji!!

Już w najbliższy piątek, 5 stycznia br. o godz. 19.00 OSiR zaprasza na noworoczną imprezę na lodowisku miejskim przy Hali Mistrzów. Będzie można pojeździć w rytm największych przebojów 2017 roku i nie tylko... Jak zawsze oczekujemy od Was niebanalnych pomysłów na stylowe przebranie, które ponownie zostanie nagrodzone podwójną wejściówką na lodowisko. ZAPRASZAMY !

Informujemy również, że w sobotę, 6 stycznia oba włocławskie lodowiska pracować będą normalnie jak w każdy weekend, tj. od godz. 11.00 do 20.30.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony