Wtorek 20 marca 2018 r., Imieniny obchodzą Aleksandra, Klaudia, Anatol
Najnowsze wiadomości: MZOZ zaprasza na terapię Podsumowanie Wielkanocnej Zbiórki Żywności we Włocławku Trwają Dni Otwarte ECDL Szkoły świętują setną rocznicę odzyskania niepodległości. Publikujemy galerie z wydarzeń Włocławskie Spotkania Skrzypcowe w Programie "Niepodległa" Ministerstwa Kultury W kwietniu we Włocławku odbędzie się ogólnopolska, branżowa konferencja W okresie świątecznym będzie kursowała linia P W sobotę i niedzielę zapraszamy na Włocławski Jarmark Wielkanocny Interpelacja Wojciecha Jaranowskiego do Przewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Remont kanalizacji sanitarnej przy ul. Łęgskiej 45 we Włocławku
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Niebawem dzień bezpłatnych diagnoz logopedycznych
Wiadomości

Niebawem dzień bezpłatnych diagnoz logopedycznych
8 kwietnia 2014 r. 12:52

Niebawem dzień bezpłatnych diagnoz logopedycznych

W kwietniu dzieci i ich rodzice będą mogli skorzystać z bezpłatnych diagnoz logopedycznych w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.

Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych odbędzie się 26 kwietnia. Tego dnia w godzinach od 9.00 do 13.00 specjaliści z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej będą przyjmować dzieci i młodzież z terenu Włocławka w siedzibie placówki przy ul. Ogniowej 8/10.

(red.)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony