Niedziela 25 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Wiktor, Cezary, Zygfryd
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Muzyka filmowa na lodowisku Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Hali Mistrzów!
Kultura

Muzyka filmowa na lodowisku Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Hali Mistrzów!
9 lutego 2018 r. 09:03

Muzyka filmowa na lodowisku Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Hali Mistrzów!

Dziś (9 lutego) o godz. 19:00 OSiR zaprasza na dyskotekę z d'j na lodowisku miejskim przy Hali Mistrzów. Tym razem będzie można pojeździć w rytm muzyki filmowej. Usłyszymy więc najbardziej kultową ścieżkę dźwiękową lat dziewięćdziesiątych z filmu „Pulp Fiction”, zatańczymy „Walc Barbary” z filmu „Noce i dnie” czy też przy muzyce z „Czerwonej Pantery”. Zapowiada się świetna zabawa. Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza.

Jednocześnie Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku informuje, że w okresie ferii tj. od 12 do 25 lutego br. oba lodowiska czynne będą jak w każdy weekend tj. od godziny 11.00 do 20.30, ostatnie wejście o godz. 19.00.

Dzieci i młodzież ze szkół, których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Włocławek, mogą korzystać z obu lodowisk OSiR w okresie ferii podczas wejść o godz. 11.00, 13.00 i 15.00 na podstawie legitymacji szkolnej. Za pozostałe usługi (wypożyczenie i ostrzenie łyżew) pobierana jest opłata zgodnie z cennikiem OSiR.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony