Niedziela 25 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Wiktor, Cezary, Zygfryd
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ MISTRZOSTWA WŁOCŁAWKA W TENISIE STOŁOWYM – LICEALIADA 2017/2018
Sport

MISTRZOSTWA WŁOCŁAWKA W TENISIE STOŁOWYM – LICEALIADA 2017/2018
6 lutego 2018 r. 07:05

MISTRZOSTWA WŁOCŁAWKA W TENISIE STOŁOWYM – LICEALIADA 2017/2018

1 lutego, trzeci raz w tym roku szkolnym, w Zespole Szkół Technicznych przy ul. Ogniowej 2 odbyły się Mistrzostwa Włocławka w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców. Tym razem zawody rozegrano w ramach Licealiady.

Dziewczęta:

Gr. A Gr. B

ZSChem – ZST 3:1 LZK – ZSB 0:3

ZST – LMK 1:3 ZSB – II LO 3:0

ZSchem – LMK 0:3 LZK – II LO 2:3

 

Mecz o V m.

ZST – LZK 1:3

Półfinały:

ZSB – ZSChem 0:3

LMK – II LO 3:1
 

mecz o III m.

ZSB – II LO 3:1

Finał:

ZS Chem – LMK 0:3

Tabela końcowa:

  1. LMK

  2. ZS Chemicznych

  3. ZS Budowlanych

  4. II LO

  5. LZK

  6. ZST

Chłopcy:

Gr. A Gr. B

ZSB –ZS Chem 3:0 LMK – AbiS 3:0

ZSEl – ZST 3:1 LZK – ZSS 2:3

ZSB – ZST 0:3 ABiS – LZK 0:3

ZS Chem – ZSEl 0:3 LO II – LMK 3:0

ZSB – ZSEl 0:3 LZK – LO II 3:0

ZS Chem – ZST 0:3 ZSS – ABiS 3:0

LO II – ZSS 1:3

LMK – LZK 0:3

ZSS – LMK 3:0

ABiS – LO II 0:3

Półfinały:

ZSEl – LZK 3:0

ZST – ZSS 3:0

Mecz o III m.

LZK - ZSS 3:1

Finał:

ZSEl – ZST 3:0

Tabela końcowa:

  1. ZS Elektrycznych

  2. ZST

  3. LZK

  4. ZSS

  5. ZSB

6-9. ZS Chem, II LO, LMK, ABiS

Składy:

LMK: Nicola Śniegocka, Alicja Witkowska, Jakub Pawlak, Juliusz Kosmała. Opiekunowie: Joanna Chęś, Radosław Lewiński.

ZS Budowlanych: Julia Kruszyna, Małgorzata Rybarska, Bartosz Gawrysiak, Rafał Wrzesiński. Opiekun: Jacek Haśkiewicz.

LZK: Kaja Stempczyńska, Magda Lewandowska, Dominik Nowak, Bartłomiej Woźniak. Opiekun: Dariusz Jóźwiak.

ZS Chemicznych: Aleksandra Żurek, Paula Chojnicka, Juliusz Grzelak, Marcin Rosiński. Opiekunowie: Anna Antoszewska, Robert Górski.

II LO: Katarzyna Politowska, Marcelina Sztandarowicz, Aleksander Pszczółkowski, Piotr Kuczyński. Opiekun: Agnieszka Brzostowicz

ZST: Aleksandra Maćkowiak, Katarzyna Antczak, Jakub Morawski, Mateusz Matuszkiewicz. Opiekunowie: Marcin Kubiak, Jacek, Janowski.

ZS Elektrycznych: Kacper Czarniak, Kacper Janowicz. Opiekun: Emilia Bieliński.

ABiS: Arkadiusz Balcerak, Michał Zawitowski. Opiekun: Radosław Lewiński.

Zawody przygotowali: Marcin Kubiak (ZST), Jacek Janowski (ZST).



powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony