Piątek 22 września 2017 r., Imieniny obchodzą Tomasz, Maurycy
Najnowsze wiadomości: Kolejny budynek mieszkalny został wyremontowany Korepetycje z matematyki we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Dzień otwarty we Włocławskiej Kolekcji Miar i Wag Dotacje na założenie działalności gospodarczej „Zaplanuj swoje miasto”. Cykl spotkań z mieszkańcami Twórcy ludowi w Żninie W piątek autobusem pojedziemy bez biletu Oryginalne i nietuzinkowe. Takie są nowe „Włocławki” IV Włocławski targ z darami lata  Projekt „Powiedz Stop Dopalaczom – chroń swoje życie”
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ MiPBP w Radziejowie zaprasza na najbliższe wydarzenia
Kultura

MiPBP w Radziejowie zaprasza na najbliższe wydarzenia
22 maja 2014 r. 15:18

MiPBP w Radziejowie zaprasza na najbliższe wydarzenia

28.05.2014 r. o godz. 9.00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Radziejowie odbędzie się  XIII POWIATOWY KONKURS WIEDZY O KUJAWACH „KUJAWY SŁOWEM MALOWANE” (VIII KONKURS KRASOMÓWCZY dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich).

Zaś 29.05.2014r. o godz. 13.00 odbędzie się potkanie dla Uniwersytetu III Wieku z Senatorem RP Andrzejem Personem na temat "XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Soczi - Rosja 2014". Wykład otwarty..

Natomiast 30.05.2014r.  godz. 11.00 uczniowie wezmą udział w SESJI RADY MIASTA RADZIEJÓW. Jest to kolejny etap projektu grantowego pt. „Młodzi w realu – edukacja społeczno – obywatelska”, realizowanego przez bibliotekę ze środków otrzymanych od Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności.

 

(mo)



powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony