Niedziela 25 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Wiktor, Cezary, Zygfryd
Najnowsze wiadomości: Przypomnienie o godzinach pracy Urzędu Miasta Włocławek We Włocławku trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem Poznaj region z przewodnikiem „Poznaj swój region z Przewodnikiem”. W sobotę zwiedzanie Włocławka Urząd Miasta przyjmuje uwagi do procedury Budżetu Obywatelskiego. Teatralna „Śpiąca królewna” Chór „Canto” i warsztaty z wybitną specjalistką Feryjny weekend z Wzorcownią Matematyczne mrówki i planszówkowa nocka w Taktyku W cieniu mistrza Bułata
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Lutowy Turniej Szachowy 2018
Sport

Lutowy Turniej Szachowy 2018
5 lutego 2018 r. 07:29

Lutowy Turniej Szachowy 2018

W sobotę 3 lutego br odbył się w Zespole Szkół Elektrycznych we Włocławku, Lutowy Turniej Szachowy 2018. Każda uczenica i uczeń mieli na rozegranie partii 15 min.

W zawodach rozegranych  systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund niespodziewanie zwyciężył Łukasz Gmys z Gimnazjum nr 8, który  uzyskał 7 pkt. i zdobył puchar.

II miejsce uzyskał Adam Wysocki z Zespołu Szkół Elektrycznych mający 5,5 pkt., a trzecia była faworytka zawodów Oliwia Więckowska z Zespołu Szkół Katolickich, która gra w V ligowej Drużynie "Włocławskiego klubu Szachowego-1938".

Najmłodszym uczestnikiem był Kazik Parcheta ze Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Długosza. Najlepszym zawodnikiem w kat. Szkół Podstawowych został Wojtek Kamiński z SP 20.

Najlepsi otrzymali nagrody rzeczowe, których fundatorami był Dyrektor ZSEL. oraz firma RENEX,  a każdy uczestnik otrzymał upominek.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony