Sobota 16 grudnia 2017 r., Imieniny obchodzą Albina, Zdzisław
Najnowsze wiadomości: Mistrzostwa Włocławka w szachach w ramach Liceliady. JASEŁKA I KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W SZKOLE PODST. W SZPETALU GÓRNYM BUDŻET NA 2018 ROK W POWIECIE LIPNOWSKIM JEDNOGŁOŚNIE UCHWALONY WIGILIA SENIORÓW W SZPETALU GÓRNYM Spotkanie wigilijne w ZS w Kowalu Opłatek dla dziennikarzy w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu LIGA SIATKARSKA Old-boy XII Mikołajkowe Zawody w Pływaniu - Bydgoszcz 2017 POSZUKIWACZE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Kujawsko-Pomorskie to królestwo choinki!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ "Lektury w kadrze"
Kultura

"Lektury w kadrze"
16 stycznia 2012 r. 18:22

Łódzkie Muzeum Kinematografii, Akademia Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi, Wytwórnia Filmów Animowanych „Se-Ma-For” oraz Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej zapraszają uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w Ogólnopolskim Szkolnym Konkursie Filmowym „Lektury w kadrze”.

Zadaniem uczestników jest nakręcenie dziesięciominutowej etiudy filmowej, zainspirowanej tekstem dowolnie wybranej lektury. Organizatorzy zaznaczają, że im ciekawszy pomysł tym lepiej, ponieważ celem konkursu jest wyłonienie najbardziej oryginalnego, nowatorskiego filmu będącego adaptacją lektury szkolnej (przy kręceniu filmu młodzi ludzie mogą sięgać po rozmaite konwencje i gatunki filmowe). Termin nadsyłania prac mija 30 kwietnia br. Informację o konkursie opublikowało Kujawsko – Pomorskie Kuratorium Oświaty pod adresem: http://www.kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl/main

Organizatorem konkursu jest Liceum Ogólnokształcące „Mikron” z Łodzi.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony