Sobota 16 grudnia 2017 r., Imieniny obchodzą Albina, Zdzisław
Najnowsze wiadomości: Mistrzostwa Włocławka w szachach w ramach Liceliady. JASEŁKA I KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W SZKOLE PODST. W SZPETALU GÓRNYM BUDŻET NA 2018 ROK W POWIECIE LIPNOWSKIM JEDNOGŁOŚNIE UCHWALONY WIGILIA SENIORÓW W SZPETALU GÓRNYM Spotkanie wigilijne w ZS w Kowalu Opłatek dla dziennikarzy w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu LIGA SIATKARSKA Old-boy XII Mikołajkowe Zawody w Pływaniu - Bydgoszcz 2017 POSZUKIWACZE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Kujawsko-Pomorskie to królestwo choinki!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Korepetycje z matematyki we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu
Wiadomości

Korepetycje z matematyki we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu
20 września 2017 r. 12:16

W związku z nadejściem nowego roku szkolnego Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu organizuje po raz kolejny korepetycje z matematyki dla uczniów mających problemy z tym przedmiotem szkolnym. Obecnie trwa nabór wolontariuszy– korepetytorów, którzy zechcieli by ofiarować swój czas i wiedzę.

Osoby zainteresowane udzielaniem korepetycji mogą się zgłaszać bezpośrednio do siedziby Włocławskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Żabiej 12a lub kontaktować się telefonicznie pod numerem 54 416 62 60.

Już z tej bezpłatnej formy pomocy korzysta 3 uczniów włocławskich szkół.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony