Piątek 15 grudnia 2017 r., Imieniny obchodzą Nina, Celina, Walerian
Najnowsze wiadomości: WIGILIA SENIORÓW W SZPETALU GÓRNYM Spotkanie wigilijne w ZS w Kowalu Opłatek dla dziennikarzy w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu LIGA SIATKARSKA Old-boy XII Mikołajkowe Zawody w Pływaniu - Bydgoszcz 2017 POSZUKIWACZE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Kujawsko-Pomorskie to królestwo choinki! Na rzecz reintegracji społecznej włocławian Standaryzacja i certyfikacja Straży Miejskiej we Włocławku W sobotę będą dostępne kolejne mobilne PSZOKi
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Konkurs TVN na najlepszy teledysk do piosenki Dawida Kwiatkowskiego
Wiadomości

Konkurs TVN na najlepszy teledysk do piosenki Dawida Kwiatkowskiego
10 listopada 2016 r. 09:35

Konkurs TVN na najlepszy teledysk do piosenki Dawida Kwiatkowskiego

12 szkół awansowało do ścisłego w finału w konkursie TVN na najlepszy teledysk do piosenki Dawida Kwiatkowskiego z serialu „Szkoła”. Dziś jury wybrało już teledyski, które wezmą udział w głosowaniu internautów.

 

Wśród finalistów znalazło się Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku. Za realizacją przedsięwzięcia LMK ponownie kryje się m.in. Bartek Durma oraz Oliwia Pradun – reżyseria. W rolę Dawida wcielił się Artur Kujawa a jego dziewczynę zagrała Ula Szczepańska (wystąpiła również  w teledysku LMK w konkursie ESKA.TV w Szkole Gramy).

Przypomnijmy, iż LMK ma już doświadczenie w podobnych konkursach. Zakwalifikowało się do ubiegłorocznego finału podobnego konkursu ESKA TV z piosenką Sarsy. Wówczas nie udało się zdobyć głównej nagrody. Zwycięstwo było jednak bardzo blisko.

Głosowanie już się rozpoczęło. Internauci mają teraz 7 dni na wybór najlepszego ich zdaniem teledysku.

Włocławek i LMK ma szanse zaistnieć na arenie krajowej. LMK i Włocławek potrzebuje tych głosów. Na teledysk LMK możesz oddać swój głos tutaj [kliknij].

Dla zwycięskiej szkoły Telewizja TVN przekaże wybrany przez nią sprzęt edukacyjny o wartości min. 20 000 zł brutto oraz umożliwi organizację ekskluzywnego koncertu Dawida Kwiatkowskiego w Twojej szkole!

Zasady głosowania

Każdy Internauta będzie mógł oddać z jednego adresu IP na terenie RP, jeden głos dziennie na wybrane Zgłoszenie konkursowe, przez czas określony dla danej edycji Konkursu. Wyniki głosowania internautów decydują o przyznaniu nagród. Nagrody otrzymują osoby, których Zgłoszenie konkursowe otrzymało największą liczbę ważnych głosów internautów.

Nagrody zostaną przyznane według ilości zebranych głosów. W przypadku remisu w głosowaniu internautów Jury Konkursowe zdecyduje o przyznaniu nagrody jednemu z dwóch uzyskujących remis Zgłoszeń. Liczba zwycięzców zależy od liczby nagród określonych dla edycji Konkursu.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony