Piątek 22 września 2017 r., Imieniny obchodzą Tomasz, Maurycy
Najnowsze wiadomości: Kolejny budynek mieszkalny został wyremontowany Korepetycje z matematyki we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Dzień otwarty we Włocławskiej Kolekcji Miar i Wag Dotacje na założenie działalności gospodarczej „Zaplanuj swoje miasto”. Cykl spotkań z mieszkańcami Twórcy ludowi w Żninie W piątek autobusem pojedziemy bez biletu Oryginalne i nietuzinkowe. Takie są nowe „Włocławki” IV Włocławski targ z darami lata  Projekt „Powiedz Stop Dopalaczom – chroń swoje życie”
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ III Festiwal Kultury i Sztuki Wczesnośredniowiecznej OldFest Kikół 2015
Kultura

III Festiwal Kultury i Sztuki Wczesnośredniowiecznej OldFest Kikół 2015
6 września 2015 r. 16:12

III Festiwal Kultury i Sztuki Wczesnośredniowiecznej OldFest Kikół 2015

W miniony weekend odbywała się trzecia już edycja  Festiwalu Kultury i Sztuki Wczesnośredniowiecznej OldFest Kikół 2015.

Fesiwal rozpoczął się w piątek 4.09. warsztatami dla uczniów. Główna część imprezy odbyła się w sobotę 05.09. Podczas imprezy nie zabrakło licznych atrakcji przygotowanych przez organizatora.Można było skorzystać z niepowtarzalnej okazji przepłynięcia się replikami dwóch łodzi wikingów. Ponadto ogromnym zainteresowaniem cieszyły się  walki wojów a także regaty łodzi,desant z łodzi na ląd .W podróż w średnowieczny świat przenieśli nas rzemieślnicy,którzy przybliżyli nam obraz świata daleko odbiegającego od współczesnych realiów. Najmłodsi uczestniczyli w licznych konkurencjach przygotowanych z myślą o nich.powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony