Sobota 16 grudnia 2017 r., Imieniny obchodzą Albina, Zdzisław
Najnowsze wiadomości: Mistrzostwa Włocławka w szachach w ramach Liceliady. JASEŁKA I KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W SZKOLE PODST. W SZPETALU GÓRNYM BUDŻET NA 2018 ROK W POWIECIE LIPNOWSKIM JEDNOGŁOŚNIE UCHWALONY WIGILIA SENIORÓW W SZPETALU GÓRNYM Spotkanie wigilijne w ZS w Kowalu Opłatek dla dziennikarzy w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu LIGA SIATKARSKA Old-boy XII Mikołajkowe Zawody w Pływaniu - Bydgoszcz 2017 POSZUKIWACZE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Kujawsko-Pomorskie to królestwo choinki!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ II edycja regionalnych warsztatów "Na szkle malowane"
Kultura

II edycja regionalnych warsztatów "Na szkle malowane"
24 kwietnia 2014 r. 07:22

II edycja regionalnych warsztatów

W maju odbędzie się cykl regionalnych warsztatów plastycznych zakończonych konkursem, organizowanych przez Lokalną Grupę Rybacką LGD Dorzecza Zgłowiączki.

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w warsztatach plastycznych "Na szkle malowane", które odbędą się w BCK w dniach 20 i 27 maja, w godz. 15:30-17:00. Zajęcia są skierowane do uczniów gimnazjów i szkół podstawowych. Poprowadzi je instruktor plastyki z BCK, pani Izabela Mikołajczewska. Zapisów dokonywać można do 13 maja w BCK. 

Warsztaty odbywać się będą także w Boniewie, w Czerniewicach, w Chodczu, w Nasiegniewie, w Lubrańcu, w Izbicy Kujawskiej, w Lubieniu Kujawskim, w Lubaniu i w Kruszynie. Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu: 54 233 98 33 oraz na stronie www.kujawiaki.pl

 

 

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony