Wtorek 20 lutego 2018 r., Imieniny obchodzą Leon, Ludmiła, Eustachy
Najnowsze wiadomości: W Teatrze – Dzień Kobiet i… Mężczyzn! Święto przewodników Znamy Mistrzów Aeroklubu Włocławskiego kategorii Modeli Szybowców Halowych F1N 2018! Miłosne piosenki popłynęły ze sceny DDK „ŻAK”. Włocławska biblioteka ogłosiła X edycję konkursu poetyckiego im. Zdzisława Arentowicza „Poznaj swój region z przewodnikiem” – we Włocławku zwiedzimy muzealne zbiory Strażnicy miejscy się szkolą Ferie z Junakiem Powstaje Gminny Program Rewitalizacji Move on Włocławek – akcja Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ "Folklor znany i nieznany" w Radziejowie
Kultura

"Folklor znany i nieznany" w Radziejowie
19 maja 2014 r. 07:38

Dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Radziejowie zaprasza już w najbliższy piątek 23 maja na wyjątkowy koncert pt. "Folklor znany i nieznany".

To już kolejna pozycja koncertowa dla mieszkańców regionu. Tematyka bardzo ciekawa, gdyż oprócz tradycyjnych opracowań folkloru usłyszymy również utwory we współczesnych opracowaniach i stylizowane. Któż z nas nie nuci sobie nie raz znanych przyśpiewek. Zaprezentują się uczniowie, nauczyciele oraz zespoły działające w  radziejowskiej szkole muzycznej. Koncert już 23 maja, o godz.17.00 w sali koncertowej Szkoły Muzyczne w Radziejowie, przy ul. Dolnej 20. WSTĘP WOLNY. Zapraszamy!

 

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony