Piątek 22 września 2017 r., Imieniny obchodzą Tomasz, Maurycy
Najnowsze wiadomości: Kolejny budynek mieszkalny został wyremontowany Korepetycje z matematyki we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Dzień otwarty we Włocławskiej Kolekcji Miar i Wag Dotacje na założenie działalności gospodarczej „Zaplanuj swoje miasto”. Cykl spotkań z mieszkańcami Twórcy ludowi w Żninie W piątek autobusem pojedziemy bez biletu Oryginalne i nietuzinkowe. Takie są nowe „Włocławki” IV Włocławski targ z darami lata  Projekt „Powiedz Stop Dopalaczom – chroń swoje życie”
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ "Folklor znany i nieznany" w Radziejowie
Kultura

"Folklor znany i nieznany" w Radziejowie
19 maja 2014 r. 07:38

Dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Radziejowie zaprasza już w najbliższy piątek 23 maja na wyjątkowy koncert pt. "Folklor znany i nieznany".

To już kolejna pozycja koncertowa dla mieszkańców regionu. Tematyka bardzo ciekawa, gdyż oprócz tradycyjnych opracowań folkloru usłyszymy również utwory we współczesnych opracowaniach i stylizowane. Któż z nas nie nuci sobie nie raz znanych przyśpiewek. Zaprezentują się uczniowie, nauczyciele oraz zespoły działające w  radziejowskiej szkole muzycznej. Koncert już 23 maja, o godz.17.00 w sali koncertowej Szkoły Muzyczne w Radziejowie, przy ul. Dolnej 20. WSTĘP WOLNY. Zapraszamy!

 

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony