Czwartek 23 listopada 2017 r., Imieniny obchodzą Adela, Felicyta, Klemens
Najnowsze wiadomości: GRAMY DLA KRYSTIANA -KONCERT CHARYTATYWNY W LUBIENIU KUJ. Bp Wiesław Śmigiel nowym biskupem toruńskim Uwaga kierowcy! - Utrudnienia w ruchu II Chodecki Bieg Charytatywny Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej zaprasza swoich pacjentów na kolejną „białą sobotę” w MZOZ Utrudnienia w ruchu w pozostałych częściach miasta Lekkoatletyka dla każdego RPO na nowoczesne szkolnictwo zawodowe Konkurs na plakat Niepodległej „Betlejem polskie” – wystawa w teatrze
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ "Folklor znany i nieznany" w Radziejowie
Kultura

"Folklor znany i nieznany" w Radziejowie
19 maja 2014 r. 07:38

Dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia w Radziejowie zaprasza już w najbliższy piątek 23 maja na wyjątkowy koncert pt. "Folklor znany i nieznany".

To już kolejna pozycja koncertowa dla mieszkańców regionu. Tematyka bardzo ciekawa, gdyż oprócz tradycyjnych opracowań folkloru usłyszymy również utwory we współczesnych opracowaniach i stylizowane. Któż z nas nie nuci sobie nie raz znanych przyśpiewek. Zaprezentują się uczniowie, nauczyciele oraz zespoły działające w  radziejowskiej szkole muzycznej. Koncert już 23 maja, o godz.17.00 w sali koncertowej Szkoły Muzyczne w Radziejowie, przy ul. Dolnej 20. WSTĘP WOLNY. Zapraszamy!

 

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony