Poniedziałek 19 marca 2018 r., Imieniny obchodzą Józef, Bogdan, Marek
Najnowsze wiadomości: Akcja bezpłatnych przeglądów IX Wielkanocne Święto Żuru Kujawskiego Przedświąteczny kiermasz w muzeum Warsztaty „Z malowanej skrzyni - Malujemy jajka” Bieg: „Od Nas - dla Was” Mobilne PSZOKI w sobotę na ulicach Włocławek w akcji Global Greening Dziś dyżur pracownika Urzędu Skarbowego w Kawiarni Obywatelskiej Ogólnopolska konferencja: „Niepełnosprawni na rynku pracy – przeszkody, możliwości, marzenia” Dziś we Włocławku odbędzie się finał III Regionalnego Konkursu Młodych Logistyków
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Feryjne weekendy z Wzorcownią
Wiadomości

Feryjne weekendy z Wzorcownią
16 lutego 2018 r. 08:44

Feryjne weekendy z Wzorcownią

17 lutego w godz. 12.00 – 18.00 odbędzie się Dzień Kota. Dzień będzie przebiegał pod znakiem „kota” wspólnie z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami oddział Włocławek. Dzieci będą brały udział w konkursach i zabawach z przewodnim kocim motywem. Tego dnia również:

- zbiórka karmy dla zwierząt (głównie kotów) będących pod opieką TOZ oddział Włocławek

- zbiórka legowisk, zabawek dla zwierząt,

- zbiórka datków pieniężnych z przeznaczeniem na leczenie, sterylizację/kastrację kotów,

- stoisko z gadżetami TOZ,

- konkurs rysunkowy dla dzieci o tematyce kota,

- prezentacja zdjęć kotów z przeznaczeniem do adopcji.

18 lutego oraz 24 lutego odbędzie się Dzień Wikinga Eryka Rudobrodego.

Przez dwa weekendy ferii dzieci będą miały okazję spotkać się z wielkim wojownikiem Wikingiem Erykiem Rudobrodym. Będzie on główną postacią, która rozbawi i zachęci dzieci do udziału w animacjach przygotowanych specjalnie na feryjny czas. Dzieci będą miały okazję poznać życie prawdziwego Wikinga.

Przez wszystkie 4 dni na dzieci będą czekać specjalne kolorowanki, a zwycięzcy w konkursach plastycznych zostaną nagrodzeni upominkami.

Wspólne tworzenie zwierząt z baloników, chodzenie po krach lodowych, zabawy z chustą animacyjną integrującą dzieci w różnym wieku, gry i konkurencje sportowe, konkursy z nagrodami oraz zabawy plastyczne, to tylko niektóre z atrakcji jakie czekać będą na dzieci we Wzorcowni.

Zaplanowano również naukę tańca z Karoliną Nowakowską - instruktorką tańca nowoczesnego z Klubu „Zazamcze”.

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony