Wtorek 20 marca 2018 r., Imieniny obchodzą Aleksandra, Klaudia, Anatol
Najnowsze wiadomości: Włocławskie Spotkania Skrzypcowe w Programie "Niepodległa" Ministerstwa Kultury W kwietniu we Włocławku odbędzie się ogólnopolska, branżowa konferencja W okresie świątecznym będzie kursowała linia P W sobotę i niedzielę zapraszamy na Włocławski Jarmark Wielkanocny Interpelacja Wojciecha Jaranowskiego do Przewodniczącego Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Remont kanalizacji sanitarnej przy ul. Łęgskiej 45 we Włocławku Wręczenie nagród w konkursie palm wielkanocnych „Noc Teatru” tuż, tuż... Włocławska scena przygotowuje moc atrakcji Dni otwarte Neuromind „Wielkanoc” - zajęcia literacko – plastyczne dla dzieci "
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Dotacje na założenie działalności gospodarczej
Wiadomości

Dotacje na założenie działalności gospodarczej
20 września 2017 r. 07:59

Dotacje na założenie działalności gospodarczej

"Fabryka firm" to projekt partnerski realizowany przez Stowarzyszenie CTI e-Misja, który ma na celu podjęcie samozatrudnienia przez osoby bezrobotne lub bierne zawodowo. Uczestnicy mogą otrzymać dotację w kwocie do 24 400 zł na założenie własnej firmy.

Rekrutacja do projektu rozpoczęła się 11.09.2017r. i potrwa do 06.10.2017r.

W projekcie mogą wziąć udział osoby bezrobotne lub bierne zawodowo, które ukończyły 30 lat, zamieszkują powiaty objęte projektem i należą do co najmniej jednej z następujących grup: - osoby powyżej 50 roku życia, - kobiety, - osoby z niepełnosprawnościami, - osoby długotrwale bezrobotne, - osoby o niskich kwalifikacjach.

Uczestnicy mogą otrzymać: - bezzwrotną dotację na otwarcie własnej działalności gospodarczej w wysokości do 24 400 zł, - szkolenie „ABC Przedsiębiorczości” – 20 godz., - wsparcie pomostowe w okresie od 6 do 12 miesięcy w wysokości do 1200 zł miesięcznie, - doradztwo biznesowe, - opiekę mentora

Projekt obejmuje powiaty: wąbrzeski, grudziądzki, toruński, włocławski, aleksandrowski, chełmiński, golubsko-dobrzyński, inowrocławski, lipnowski, mogileński, nakielski, radziejowski, rypiński, sępoleński, tucholski, żniński oraz miasta Grudziądz i Włocławek.

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o kontakt pod numerem tel. 883 135 297 oraz o śledzenie informacji na stronie internetowej www.e-misja.org.plpowrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony