Sobota 16 grudnia 2017 r., Imieniny obchodzą Albina, Zdzisław
Najnowsze wiadomości: Mistrzostwa Włocławka w szachach w ramach Liceliady. JASEŁKA I KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY W SZKOLE PODST. W SZPETALU GÓRNYM BUDŻET NA 2018 ROK W POWIECIE LIPNOWSKIM JEDNOGŁOŚNIE UCHWALONY WIGILIA SENIORÓW W SZPETALU GÓRNYM Spotkanie wigilijne w ZS w Kowalu Opłatek dla dziennikarzy w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu LIGA SIATKARSKA Old-boy XII Mikołajkowe Zawody w Pływaniu - Bydgoszcz 2017 POSZUKIWACZE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Kujawsko-Pomorskie to królestwo choinki!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Dawny i współczesny Włocławek - wystawa na Placu Grodzkim
Kultura

Dawny i współczesny Włocławek - wystawa na Placu Grodzkim
24 kwietnia 2014 r. 12:03

Dawny i współczesny Włocławek - wystawa na Placu Grodzkim

Urząd Miasta zorganizował plenerową wystawę zdjęć dawnego i współczesnego Włocławka. Obecnie ekspozycję można oglądać na placu grodzkim przy CH Wzorcownia.

Wystawę tworzy 21 archiwalnych fotografii dawnego Włocławka, pochodzących z prywatnych zbiorów Państwa Sachajdak. Kolejne 21 fotografii to wizerunki tych samych miejsc, które widnieją na zdjęciach dawnego Włocławka, ale tym razem zaprezentowane we współczesnej odsłonie. Klimat wystawy dopełniają barwy: melanż czerni, bieli, szarości i sepii na zdjęciach historycznych oraz współczesne kolory miasta.

Wystawa na placu grodzkim będzie dostępna przez miesiąc, następnie ekspozycja zostanie przeniesiona na plac Wolności i kolejno na Bulwary. Serdecznie zapraszamy do zwiedzania ekspozycji. Może ktoś odnajdzie ulubione miejsca swojego dzieciństwa bądź dostrzeże na zdjęciach znajome osoby.

 

(mo)powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony