Wtorek 23 styczenia 2018 r., Imieniny obchodzą Maria, Ildefons, Rajmund
Najnowsze wiadomości: Prezydent Andrzej Duda w Ciechocinku Kamil Stoch najlepszym sportowcem Polski 2017 roku ZATRZYMANY GROŹNY PRZESTĘPCA Z ZARZUTAMI NOWY BUDYNEK URZĘDU SKARBOWEGO WE WŁOCŁAWKU OTWARTY Opady marznące I sesja Młodzieżowej Rady Miasta Dyżur radnych Pętla przy ul. Dębowej do rozbudowy Zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 6 Mecz eliminacji Mistrzostw Świata w koszykówce we Włocławku!!!
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ Beata Szydło Człowiekiem Roku XXVII Forum Ekonomicznego
Wiadomości

Beata Szydło Człowiekiem Roku XXVII Forum Ekonomicznego
6 września 2017 r. 15:31

Beata Szydło Człowiekiem Roku XXVII Forum Ekonomicznego

Beata Szydło Człowiekiem Roku XXVII Forum Ekonomicznego. Firmą Roku – Alior Bank SA

 

Premier Szydło jest po prostu skuteczna. Przed wyborami obiecała wprowadzenie programu 500+. Kiedy została szefem rządu, po prostu uszczelniła podatki i spełniła tę swoją zapowiedź – usłyszeliśmy w laudacji na jej cześć. Pierwszy dzień XXVII Forum Ekonomicznego tradycyjnie zwieńczyła Uroczysta Gala Wręczenia Nagród. 

Wśród głównych sukcesów Beaty Szydło podkreślono m.in. Program 500+ oraz organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Premier Szydło jest po prostu skuteczna. Przed wyborami obiecała wprowadzenie programu 500+. Kiedy została szefem rządu, po prostu uszczelniła podatki i spełniła tę swoją zapowiedź – usłyszeliśmy w laudacji na jej cześć.

Nagrodę Człowiek Roku Forum Ekonomicznego wręczył Marek Kuchciński, marszałek Sejmu. – To nagroda za to, kim jest Beata Szydło, nagroda za osobowość, nagroda za odwagę oraz za konsekwentność. Bo program jej rządu jest konsekwentnie realizowany.

Laureatka nagrody na początku podziękowała swojemu rządowi, a w szczególności wicepremierowi Mateuszowi Morawieckiemu i Elżbiecie Rafalskiej. I dodała: – Ale to ten człowiek nam powiedział: „jedźcie do ludzi i rozmawiajcie z nimi”. To przede wszystkim właśnie wizja Jarosława Kaczyńskiego i jego determinacja zaowocowała później tymi zwycięstwami. Po raz kolejny okazało się, że gra drużynowa jest wartością, którą trzeba pielęgnować. Dziękuję tej drużynie biało-czerwonej.

Rada Programowa Forum Ekonomicznego uznała, że nagroda Firma Roku zostanie przyznana Alior Bankowi SA. Odebrał ją Michał Jan Chyczewski, p.o. prezesa Zarządu.

Nagrodę Specjalną XXVII Forum Ekonomicznego otrzymał prezydent Gruzji Giorgi Margwelaszwili.

Partnerem Uroczystej Gali Wręczenia Nagród Forum Ekonomicznego byli PKN ORLEN S.A. oraz HSBC Bank Polska S.A.

Tego samego dnia Nagrodę Nowa Kultura-Nowej Europy odebrałą  Swietłana Aleksijewicz, wybitna białoruska pisarka i dziennikarka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony