Piątek 15 grudnia 2017 r., Imieniny obchodzą Nina, Celina, Walerian
Najnowsze wiadomości: WIGILIA SENIORÓW W SZPETALU GÓRNYM Spotkanie wigilijne w ZS w Kowalu Opłatek dla dziennikarzy w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu LIGA SIATKARSKA Old-boy XII Mikołajkowe Zawody w Pływaniu - Bydgoszcz 2017 POSZUKIWACZE ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA Kujawsko-Pomorskie to królestwo choinki! Na rzecz reintegracji społecznej włocławian Standaryzacja i certyfikacja Straży Miejskiej we Włocławku W sobotę będą dostępne kolejne mobilne PSZOKi
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ AMFITEATR W LUBIENIU KUJAWSKIM "PĘKAŁ W SZWACH"
Kultura

AMFITEATR W LUBIENIU KUJAWSKIM "PĘKAŁ W SZWACH"
13 lipca 2015 r. 20:46

AMFITEATR W LUBIENIU KUJAWSKIM

Amfiteatr  nad jeziorem Lubieńskim dawno nie odnotował takiej ilości  osób  jaka przybyła na imprezę 11 lipca. Zadowolenia nie krył Burmistrz Lubienia Kujwskiego - Marek Wiliński  z V-ce Przewodniczącym Rady Powiatu Włocławskiego Zygmuntem Wierzowieckim, Przewodniczącym Rady Miasta  Markiem  Małachowskim oraz  radnymi.

Piękni i Młodzi w miniony weekend zawojowali Lubień Kujawski. Podczas występu tej gwiazdy disco polo amfiteatr nad jeziorem lubieńskim pękał w przysłowiowych szwach. Mieszkańcy jak również przyjezdni bawili się w rytm znanych utworów zespołu.  Na plaży nad jeziorem płonęło ognisko. Przyjemna atmosfra to nie wszystko. Nie zabrakło dodatkowych atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Wśród nich wyjątkowym widowiskiem był fire show przygotowany przez grupę młodych i twórczych ludzi z Ośrodka Kultury w Lubieniu Kuj., którzy ujarzmili ognień. Impreza cieszyła się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wielokrotnie podkreślali, że chcieliby aby tego typu przedsięwzięć artystycznych było organizowanych jak najwięcej.

Organizatorami imprezy byli Burmistrz Lubienia Kujawskiego Marek Wiliński oraz Radni Rady  Miejskiej, Pani Milena Nęcka z UM oraz Pan Robert Paczkowski - Dyr. Biblioteki  Pulicznej.

Organizatorom gratulujemy  tak doskonale zorganizowanego Pikniku Rodzinnego!powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony