Piątek 22 września 2017 r., Imieniny obchodzą Tomasz, Maurycy
Najnowsze wiadomości: Kolejny budynek mieszkalny został wyremontowany Korepetycje z matematyki we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu Dzień otwarty we Włocławskiej Kolekcji Miar i Wag Dotacje na założenie działalności gospodarczej „Zaplanuj swoje miasto”. Cykl spotkań z mieszkańcami Twórcy ludowi w Żninie W piątek autobusem pojedziemy bez biletu Oryginalne i nietuzinkowe. Takie są nowe „Włocławki” IV Włocławski targ z darami lata  Projekt „Powiedz Stop Dopalaczom – chroń swoje życie”
Aktualnie jesteś: Strona główna\ Aktualności \ „Piosenka jest dobra na wszystko”! VI edycja konkursu w Osięcinach
Kultura

„Piosenka jest dobra na wszystko”! VI edycja konkursu w Osięcinach
11 maja 2015 r. 11:47

„Piosenka jest dobra na wszystko”!  VI edycja konkursu w Osięcinach

Publiczne Gimnazjum im. Ziemi Kujawskiej w Osięcinach zaprasza młodzież gimnazjalną do udziału w VI Edycji Międzywojewódzkiego Konkursu Muzycznego „Piosenka jest dobra na wszystko”. Konkurs pod honorowym partonatem Wójta Gminy Osięciny odbędzie się 8 czerwca 2015 roku o godz. 10.00 w auli osięcińskiego gimnazjum.

Zgłoszenia maksymalnie 3 solistów z każdej placówki przyjmowane będą do dnia 1 czerwca br. Uczestnicy zobligowani są do przygotowania  1 utworu w języku polskim i zaprezentowania go przed jury, które powołuje organizator. Laureaci  otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez lokalnych przedsiębiorców oraz osoby prywatne. Szczegóły i regulamin znajdują się na stronie gimnazjum: gzkosieciny.q4.pl. Wszelkie pytania można kierować do koordynatora konkursu na adres: konkurs_gimosieciny@wp.pl lub do sekretariatu szkoły pod numerm 54 265 02 60.

Serdecznie zapraszamy!

(mo)

 powrót

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony