Wtorek 27 czerwca 2017 r., Imieniny obchodzą Cyryl, Maryla, Władysław
Najnowsze wiadomości: Policjantka z Włocławka dwa razy zdobyła złoto Projekt Włocławek Mówi Przemocy STOP Modernizacja i wymiana sieci wodociągowych - Ul. Grodzka XII Wakacyjny Festiwal Teatrów Dziecięcych zza Granicy Turniej tenisowy o puchar Prezydenta Włocławka, trwają zapisy W wakacje jeszcze o szkolnych sukcesach Wysoka frekwencja na meczach UEFA EURO U21 w Polsce. Stadiony odwiedziło ponad 200 tysięcy kibiców . Wspólne działania policjantów z Radziejowa i Inowrocławia Wyniki XIX Turnieju "Włocławskiego Klubu Szachowego 1938" Ruszają spacerki z przewodnikiem, jako pierwszy – szlak obiektów zabytkowych
Aktualnie jesteś: Strona główna

Projekt Włocławek Mówi Przemocy STOP
Projekt WŁOCŁAWEK MÓWI PRZEMOCY STOP jest jednym z 23 w kraju, które otrzymały dotację na realizację celu I Programu - rozwój działań profilaktyki uniwersalnej kierowanej (...)

Modernizacja i wymiana sieci wodociągowych - Ul. Grodzka
W dniu 20.06.2017 r.  podpisano umowę z Wykonawcą zadania „Modernizacja i wymiana sieci wodociągowych z przyłączami w aglomeracji m. Włocławek (ul. Grodzka)”, które (...)

W wakacje jeszcze o szkolnych sukcesach
Łącznie 262 szkoły, organizacje pozarządowe, biblioteki i uczelnie wyższe z całej Polski będą w tym roku realizować projekty matematyczne dofinansowane w programie grantowym mPotęga. (...)

Wspólne działania policjantów z Radziejowa i Inowrocławia
Radziejowscy policjanci wraz ze swymi kolegami z Inowrocławia przeprowadzili wspólne działania na drodze krajowej nr 62. W trakcie akcji nie odnotowano żadnych zdarzeń na tej (...)

Ruszają spacerki z przewodnikiem, jako pierwszy – szlak obiektów zabytkowych
W okresie wakacyjnym Ośrodek Sportu i Rekreacji po raz kolejny organizuje cykl sobotnich spacerków po mieście z przewodnikiem PTTK. Pierwszy spacerek odbędzie się już w najbliższą (...)

Najnowsze wiadomości
8458
Projekt Włocławek Mówi Przemocy STOP
Projekt WŁOCŁAWEK MÓWI PRZEMOCY STOP jest jednym z 23 w kraju, które otrzymały dotację na realizację celu I Programu - rozwój działań profilaktyki uniwersalnej kierowanej do (...)
Konkurs

NAJWIĘKSZE PRZEBOJE W RYTMACH ITALO DISCO, LATYNOSKIE RYTMY,

NAJWIĘKSZE PRZEBOJE DISCO POLO I DANCINGOWYCH PARKIETÓW

 RADIO HIT - UL.PTASIA 3.

 

 

Wirtualna Wycieczka
Lista przebojów Radia HIT


Rodzinna Lista Przebojów w każdą sobotę od godz.16:00.

Codziennie można przesyłać propozycję i oddawać głosy poprzez sms:

71466
w treści smsa wpisując słowo hit  

Koszt sms 1,23 zł brutto

 

Polecamy

Tam gramy
Region

powiat włocławskipowiat aleksandrowskipowiat gostyniński

powiat lipnowskipowiat radziejowskipowiat toruński

Polecamy strony