Wiadomości - strona główna Włocławek - wiadomości

Policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas „Dni Włocławka”

Włocławscy policjanci wspólnie z innymi służbami zabezpieczali imprezy z okazji „Dni Włocławka”. Przez te dni włocławianie spokojnie mogli bawić się, a mundurowi nie odnotowali poważniejszych zdarzeń związanych z imprezami.

Zakończony weekend (14.-16.06.2019) to szereg zabezpieczeń włocławskich mundurowych w ramach obchodzonych „Dni Włocławka”. Przez trzy dni weekendu policjanci pilnowali, żeby włocławianie mogli bezpiecznie uczestniczyć w imprezach plenerowych, koncertach czy też przejeździe ulicami Włocławka mistrzowskiej drużyny Anwilu. Zawsze w takich sytuacjach policjantów wspierają inne służby porządkowe i ratownicze. Zadaniem służb było pilnowanie bezpieczeństwa na ulicach w pobliżu imprez, jak również kontrolowanie i zabezpieczenie ruchu drogowego. Natomiast od strony rzeki nad bezpieczeństwem uczestników imprez dbali policjanci Ogniwa Prewencji na Wodach wspólnie z ratownikami WOPR Włocławek.

Tegoroczne obchody oprócz ładnej pogody, która sprzyjała świętowaniu  „Dni Włocławka” przebiegły w spokojnej atmosferze i policjanci nie odnotowali żadnych poważnych zdarzeń związanych z imprezami i koncertami.