Wiadomości - strona główna Włocławek - wiadomości

Śmiertelny wypadek na drodze K-62 w powiecie włocławskim

Policjanci z Włocławka pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Jądrowice gm. Brześć Kujawski na drodze K-62. W wyniku czołowego zderzenia osobowego bmw z ciężarowym volvo zginęła 37-letnia kierująca bmw.  

Do wypadku doszło wczoraj (03.06.2019) około 23:00 w miejscowości Jądrowice (gm. Brześć Kujawski) na drodze krajowej 62. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca osobowym bmw 37-latka  jadąc od Brześcia Kujawskiego z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się czołowo z samochodem ciężarowym volvo. Kierująca bmw w wyniku odniesionych obrażeń zmarła na miejscu wypadku, a 55-letni kierowca pojazdu ciężarowego nie odniósł żadnych obrażeń. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierującego volvo wykazało, że był on trzeźwy.

Przez sześć godzin ruch na drodze K-62 był całkowicie zablokowany, a policjanci wyznaczyli na ten czas objazdy. Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku ustalają włocławscy policjanci pod nadzorem prokuratora.