Wiadomości - strona główna Włocławek - wiadomości

Strefa Smaków Food Trucków po raz drugi na Jarmarku Bożonarodzeniowym we Włocławku!

Strefa Smaków Food Trucków po raz drugi stanie się częścią Jarmarku Bożonarodzeniowego we Włocławku!

15 i 16 grudnia mieszkańcy Włocławka i okolic ponownie będą mieli okazję do spotkania z food truckami. Festiwal Smaków Food Trucków trzykrotnie gościł już w mieście, a po raz drugi stanie się integralną częścią Jarmarku Bożonarodzeniowego. 10 mobilnych restauracji przybliży gościom wydarzenia świąteczną atmosferę.

Świeże, starannie dobrane składniki, dania przygotowane z pasją na oczach klientów i kuchnie wielu stron świata gwarantują pyszne, najwyższej jakości posiłki. Festiwal cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, a wielu fanów z niecierpliwością czeka na ponowny przyjazd swoich ulubionych mobilnych restauracji.

Tym razem na Plac Wolności zawitają m.in. amerykańskie pastrami, panini z szarpanym mięsem, belgijskie frytki i soczyste burgery. Fanów słodkości z pewnością zadowolą amerykańskie donuty, hiszpańskie churrosy czy węgierskie ciastka kominkowe, które idealnie oddają świąteczną atmosferę. Pełnoletni uczestnicy będą mogli zasmakować również w grzanym piwie od Browaru Amber.  

W Strefie Smaków Food Trucków znajdować się będzie duży, ogrzewany namiot konsumpcyjny, w którym wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności.

Zapraszamy do wspólnego celebrowania zbliżających się świąt!

Więcej informacji na stronie wydarzenia:  www.facebook.com/events/736459193354790

Data: 15-16.12.2018
Godzina: sobota i niedziela 10:00 – 18:00
Miejsce: Plac Wolności we Włocławku, w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego

Zapraszamy!

Partnerzy: 
Urząd Miasta Włocławek
Centrum Kultury Browar B.