Wiadomości - strona główna Włocławek - wiadomości

MZUKiD informuje o zmianach w organizacji ruchu

  • MZUKiD informuje o zmianach w organizacji ruchu Miejski Zarząd Usług Komunalnych i Dróg informuje, że z okazji obchodów Wszystkich Świętych, zaplanowano zmianę w organizacji ruchu w rejonie Cmentarza Komunalnego we Włocławku.

Planuje się wprowadzenie ruchu jednokierunkowego z wjazdem od ul. Komunalnej i wyjazdem z ul. Cmentarnej w lewo. Wewnętrzy pas ruchu zostanie wydzielony dla pojazdów komunikacji miejskiej oraz TAXI, zewnętrzny będzie przeznaczony dla pojazdów osobowych. Zaplanowano wydzielenie dodatkowych miejsc postojowych dla osób z niepełnosprawnością zlokalizowanych przy zatoce autobusowej przy ul. Cmentarnej. Zostanie również częściowo zamknięta ul. Kazimierza Górskiego od alei Fryderyka Chopina do skrzyżowania z ul. Sportową. Planuje się częściowe kierowanie ruchem przez Policję. Sygnalizacja świetlna zostanie dostosowana do potrzeb usprawnienia ruchu na skrzyżowaniu w rejonie Cmentarza Komunalnego przy alei Fryderyka Chopina.

Czasowa zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywać 1 listopada od godziny 06.00 rano do momentu odwołania przez Policję.