Wiadomości - strona główna Włocławek - wiadomości

OSiR zaprasza do Strefy Kibica przy Hali Mistrzów!

Dziś (24.05) o godz. 20.00 w Hali Mistrzów, w pierwszym meczu finałowym Anwil Włocławek zmierzy się z drużyną BM Slam Stal Ostrów Wlkp.

Hala będzie wypełniona po brzegi, jednak wszyscy ci, którym nie udało się kupić biletów, będą mogli obejrzeć mecz na telebimie w specjalnie zorganizowanej Strefie Kibica na parkingu przy Hali Mistrzów!

Oczywiście Strefa Kibica będzie dostępna również w sobotę, 26 maja.

Uwaga: ponieważ Strefa Kibica będzie funkcjonowała na parkingu przy Hali Mistrzów, automatycznie zmniejszy się liczba miejsc postojowych. Bardzo prosimy wszystkich kierowców (i pasażerów) o wyrozumiałość. Mamy nadzieję, że pozytywne emocje, jakie towarzyszą włocławianom z okazji wejścia drużyny Anwilu do finału, przełożą się na cierpliwość i zrozumienie chwilowych utrudnień komunikacyjnych.

Drodzy kibice, 24 i 26 maja parkujmy w miejscach nieco oddalonych od Hali Mistrzów, bo parking przy Hali będzie zajęty, a najlepiej zamiast autem wybierzmy się na mecz korzystając z komunikacji miejskiej lub pieszo. Spacer pozwoli “naładować akumulatory” i zebrać siły do kibicowania!!!

Zapraszamy dziś i w sobotę do Strefy Kibica przy Hali Mistrzów!