Wiadomości - strona główna Włocławek - wiadomości

Zmiany w ruchu na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego, Tumskiej i Brzeskiej

  • Przypominamy, że na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego, Tumskiej i Brzeskiej obowiązuje czasowa organizacja ruchu. Zmiana organizacji ruchu związana jest z pracami prowadzonymi na zlecenie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, mającymi na celu zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego dla mieszkańców osiedla Zawiśle.

W związku z prowadzonymi robotami budowlanymi, z ulicy Wyszyńskiego możliwy jest skręt w prawo w ul. Brzeską; z ul. Brzeskiej w kierunku osiedla Zawiśle umożliwiony jest skręt w ul. Tumską lub jazda prosto, natomiast zjeżdżając z mostu kierowcy będą mogą jechać tylko na wprost w stronę centrum miasta.

Wykonawca deklaruje, iż dołoży wszelkich starań, aby zakończenie robót budowlanych nastąpiło do 25 maja b.r. Po ich ukończeniu, na skrzyżowaniu zostanie przywrócona stała organizacja ruchu.

W związku z prowadzonymi pracami prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do wprowadzonego oznakowania. Z uwagi na duże utrudnienia w ruchu zaleca się korzystanie z objazdu na stopniu wodnym.

Komunikat na ten temat: https://mzukid.pl/pl,news2,20180518_-_informacja_prasowa_z_21_maja_2018_r,60.html