Wiadomości - strona główna

Radziejowscy policjanci na sesji Rady Gminy w Bytoniu

Mundurowi z radziejowskiej Policji spotkali  się z władzami i radnymi  Bytonia. Na spotkaniu przedstawili informację dotyczącą bezpieczeństwa na terenie gminy. Podziękowali także za dotychczasową pomoc i współpracę.

W sali sesyjnej Urzędu Gminy w Bytoniu odbyła się sesja Rady Gminy. W spotkaniu wzięli udział Naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Radziejowie nadkom. Krzysztof Złotnicki oraz miejscowa dzielnicowa sierż.szt. Ewa Rynkowska.  Przedstawili zgromadzonym informacje o stanie bezpieczeństwa publicznego na terenie gminy.

Policjanci podkreślili rolę takich spotkań oraz wagę informacji uzyskiwanych od mieszkańców. Wszystkie informacje i sugestie  pozwolą na  odpowiednie zadaniowanie policjantów, pełniących służbę na terenie gminy Bytoń.

W trakcie spotkania mundurowi podziękowali władzom gminy za dotychczasową dobrą współpracę oraz wsparcie finansowe jakiego udzielają radziejowskiej komendzie Policji.

http://radziejow.kujawsko-pomorska.policja.gov.pl/k39/informacje/wiadomosci/84476,Radziejowscy-policjanci-na-sesji-Rady-Gminy-w-Bytoniu.html