Wiadomości - strona główna Włocławek - wiadomości

Trwają Dni Otwarte ECDL

W dniach 19 – 23 marca 2018r. w godzinach 9:00 – 14:00 w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Włocławku przy ul. Nowomiejskiej 25 odbywają się „Dni Otwarte ECDL”. Akcja ma na celu propagowanie wiedzy informatycznej i certyfikacji ECDL.

W ramach „Dni Otwartych ECDL” ogłoszono konkursy dla wszystkich zainteresowanych osób.

W konkursie na pracę “Certyfikacja ECDL – w jaki sposób może rozwinąć Twoją wiedzę informatyczną” termin nadsyłania prac mija 21 marca, egzaminy darmowe dla nagrodzonych osób będą się odbywać w dniach 22-23 marca.

Konkurs „Test wiedzy ECDL” – odbędzie się w trakcie Dni Otwartych w dniach 19-20 marca 2018r., na podstawie egzaminu próbnego z modułu 1, liczyć się będzie czas zdania egzaminu oraz ilość punktów, wyłonieni zwycięzcy przystąpią do darmowych egzaminów ECDL.

Ponadto, na stronach fundacji ECDL POLSKA od dnia 19 marca jest uruchomiony ogólnopolski QUIZ oraz inne konkursy z wiedzy informatycznej.

W trakcie trwania Dni Otwartych wszyscy chętni odwiedzający Centrum będę mogli zapoznać się z tematyką certyfikacji ECDL, wziąć udział w testowych egzaminach próbnych, otrzymają materiały reklamowe.

Wszystkie działania związane z „Dniami Otwartymi” będą się odbywały w laboratoriach Centrum Egzaminacyjnego CE0084 we Włocławku przy ul. Nowomiejskiej 25.