Wiadomości - strona główna

We Włocławku ruszył nabór do przedszkoli

Zapisy do wszystkich przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w roku szkolnym 2018/19 będą odbywały się za pomocą systemu elektronicznego oraz tradycyjnego.

Aby zapewnić swojemu dziecku kontynuację edukacji przedszkolnej w dotychczasowej placówce w roku szkolnym 2018/2019, należy wypełnić Kartę potwierdzenia kontynuacji i złożyć ją w przedszkolu/oddziale przedszkolnym, do którego dziecko obecnie uczęszcza.

Złożenie deklaracji w dotychczasowej placówce w terminie od 1 marca do 8 marca 2018r. gwarantuje dziecku miejsce w dotychczasowej placówce od 1 września 2018r.

Procedura rekrutacyjna dla „nowych dzieci” będzie rozpoczynać się od złożenia przez rodziców Formularza rekrutacyjnego do dyrektora placówki w terminie od 9 marca do 23 marca 2018r., przy czym istnieje możliwość ubiegania się o miejsce w maksymalnie trzech placówkach. Formularz można wypełnić elektronicznie lub papierowo, a następnie należy zanieść wniosek do przedszkola pierwszego wyboru.

Formularz rekrutacyjny oraz Kartę potwierdzenia kontynuacji można będzie pobrać ze strony www.wloclawek.przedszkola.vnabor.pl oraz w przedszkolu/szkole.